8 komentárov

 1. Antonio  - dňa 26. 06. 2022 o 16:39

  Este dodavam,vsimnite si vyckavaci postoj USA,pozera kym sa vsetci oslabia potom pride ako hrdina a prinesie par milionov nakrmi hladujucich a trpiacich ZIMOU ,a bude za rozdavatela pokoja.Europe chyba pragmaticky CHurchilovsky pohlad na situaciu.Pohlad nie prevzdelaneho ,vsetkymi spickovymi univerzitami masteneho Makrona,ale sefa v pravom slova zmysle,majuceho a pouzivajuceho zdravy rozum a skusenost,nie odpozorovanu lez prezitu.

 2. Antonio  - dňa 26. 06. 2022 o 15:42

  Vojna na Ukrajine si vyzadujeo.i.nesmierne obete v celej Europe.Europa Ekonomicky krvaca a vykrvaca,ak kompetentny nepochopia ,ze Zelenskemu nejde o mier.Jeho viac zaujima vstup doEU,ako pokoj zbraniam,vstup do Nato,pri takomto zmyslani trpia Ukrajinci ,su nevinne obete .A Europske politicke spicky ukazuju svoju nerozhodnost,vezu sa na vlne falosnej pomoci a privadzaju do zahuby narody,ktore ich volili.Lenze uspata je cela europa a cakame,ze sa to akymsi samospadom vyriesi,.Padame len padak sa neotvara.Pomoc- jednemu zoberiem a druhemu pridam je dokaz zalostnosti.

 3. Tmmy_A  - dňa 24. 06. 2022 o 09:09

  Nech su predcasne volby a celu tuto pohromu si vyzerie Fico s Pellegrinim.

  • Helena Marková  - dňa 24. 06. 2022 o 13:32

   Naša verchuška je odhodlaná dovládnuť aj cez mŕtvoly. Bude zatvárať ústa oponentom, ako to už robí, a stále vykrikovať, že za všetko môže Fico.

  • Milan z SK  - dňa 24. 06. 2022 o 19:58

   @ Helena Marková – dňa 24. 06. 2022 o 13:32

   Oni sa musia snažiť dovládnuť aj z praobyčajne pragmatických dôvodov. V parlamente už prebehla správa SIS, podľa ktorej boli počas pandémie verejné prostriedky používané v rozpore so zákonmi. Dokonca v takom rozpore, že mnohé z nich nám EÚ odmietla preplatiť.

   Keď pôjdu títo diletanti na smetisko dejín, a to skôr alebo neskôr pôjdu, tak sa potvrdí nielen to, že boli diletanti, ale aj to, ako to tu prostredníctvom spriaznených firiem a firmičiek veselo rozkrádali.

 4. majo  - dňa 24. 06. 2022 o 08:07

  Je to dost pravdepodobne, co urobili lockdownisti, testovaci na covid, zeleny blazni, to si teraz spolocne vyzereme.

  • Mengistu  - dňa 24. 06. 2022 o 08:49

   nie že dosť pravdepodobné, ale isté…perpetum mobile neexistuje ani v ekonómii

  • Crescendo  - dňa 26. 06. 2022 o 09:50

   Jedným slovom liberáli. To ich všetkých spája. Dokedy to bude trvať ľudom v Európe, až na to prídu, že kam ich doviedla táto cháska aj so svojou monetárnou politikou? Zadlžené štáty, pardón, plán obnovy, nebudú mať z čoho splácať svoje dlhy, tak ich potom ECB všetky sprivatizuje a bude si robiť, čo chce. Až tragikomicky vyznievajú skutky nášho šaša, ktorý prešpáral v nose úplne zbytočne cez 830 mil € a teraz niet na platy učiteľov , lekárov , záchranárov , štátny sektor či len obyčajná niekoľko desiatok miliónová podpora do poľnohospodárstva. Škoda reči.
   Ale Fico a Pellegrini nie sú o nič lepší.
   Bohužiaľ nie je tu jasne prezentovaná klasická, pravicová, konzervatívna vláda, ktorá by vedela uspieť aj v európskom meradle.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.