11 komentárov

 1. Antonio  - dňa 23. 06. 2022 o 22:26

  Prosim Vas,prestante s fasizovanim kazdeho.Viete vobec kto to bol fasista?Ano o Matovicovi sa da povedat vela nelichotiveho,ale fasista nie je,ked sa tu rozhodnete pisat mali by ste mat v slovnej zasobe trefnejsie silou mocou dehonestujuce prirovnanie.Tento „titul“ si osvojili hlavne progresivci,ktori nim tituluju kazdeho,kto im nepasuje do kramu.Ste progresivec tak prosim,no ak sa tu stahuju taketo persony,tento dennik pre mna skoncil.

 2. Tony  - dňa 23. 06. 2022 o 19:11

  Je tragédia, že takú krásnu krajinu, akou je Slovensko, riadia v súčasnosti amatéri a blázni.

 3. volk  - dňa 23. 06. 2022 o 16:41

  Milý pán Čop, ten cirkus čo sa strhol po prelomení veta ste opísali logicky a pekne. Len jedno Vaše konštatovanie sa z toho vymyká: „Divákovi sa z toho zastavuje rozum“. Nuž ako ktorému. Ja si myslím, že tak jednému zo sto. Deväťdesiatimdeviatim sú matovičovci, sulíkovci, šeligovci a tak by som mohol pokračovať, úplne jasní!!
  Dovolím si vyzvať kolegov diskutérov. Prosím vás podpíšte všetci Výzvu na konanie referenda. Ako inak týchto chlapcov a dievčence dostaneme od moci dostatočne ďaleko?

 4. Matilda  - dňa 23. 06. 2022 o 13:08

  “Matovič prelomil prezidentkino veto, zlomil aj časť vlastného poslaneckého klubu a napriek nepriazni mediálneho mainstreamu dosiahol dobrú vec.”
  A práve toto tvrdenie je lož. Matovič mohol dosiahnuť dobrú vec, keby neprelomili veto prezidentky a dobrú vec mohol dosiahnuť normálnym a nie skráteným legislativnym procesom.
  Okrem toho tá prorodinná revolucia zabudla na rodiny bez detí a rodiny dôchodcov a nie je finančne krytá takže od dobrej veci má naozaj ďaleko.

 5. halo  - dňa 23. 06. 2022 o 12:43

  Saskari dostali jedno ministerske kreslo navyse, potom samozrejme este Kolikovu a samozrejme vsade kde vidia len ponizuju konzervativcov a blokuju vsetkych ich navrhy, takto to nejde…

  • tilijačik  - dňa 23. 06. 2022 o 17:41

   Prečítal som všetky doterajšie príspevky a najviac sa stotožňujem práve s týmto.
   Za obraz o Matovičovi v spoločnosti môže v istej miere aj on sám, avšak minimálne v takej miere (podľa mňa väčšej…) za to môže progresívno -liberálny mainstreem, ktorý ho chce za každú cenu znemožniť a to už od volieb…

 6. halo  - dňa 23. 06. 2022 o 12:39

  Sulika uz trebalo davno vykopnut, Seliga sam nevie, ci chce byt progresivec alebo nie, resp. mu to je jedno podla mnozstva volicov…

  • Peto  - dňa 23. 06. 2022 o 12:59

   Seliga nechce hlavne pracovat. Tak sa po pokarhani spamatal a uvedomil si, ze kto ho tam dostal…

 7. V. Malá  - dňa 23. 06. 2022 o 10:08

  vidím, že sa mnohým páči presadzovať veci, nie dohodou a konsenzom, ale donútiť, zlomiť a potom ešte ponížiť. To je slabošstvo, na ktoré doplácame. Účel nesvätí prostriedky, darmo si to navrávate. Potom vznikne to, čo ste napísali, zlo prekryje dobro a nakoniec to spôsobí ešte väčšie problémy. Ale, keď sa to väčšine páči, tak si ešte užijeme.

  • halo  - dňa 23. 06. 2022 o 12:40

   no tak OLANO uz malo dost velku trpezlivost so SAS-karmi a progresivcami, ktori si robili, co chceli a robili presne to co vy hovorite, ale takymto arogantnym Sulikovsko-Ciganikovskym stylom sa neda pracovat….

  • Matilda  - dňa 23. 06. 2022 o 13:10

   Na dosiahnutie “dobrej veci”, ktorá bude platiť od januara budúceho roku bolo dosť času i bez prelomenia veta pani prezidentky.
   A to este hrozí i pozastavenie účinnosti zákona Ustavným súdom SR.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.