8 komentárov

 1. DD  - dňa 23. 06. 2022 o 09:09

  1.Protinflačný balíček nebude skôr proinflačný balíček…?
  2. Zvláštne ako si dokážu odpúšťať všetky vzájomne podrazy…, bude to láska až za hrob…?
  3. Určite lepšie než pretrvávanie takejto morálnym príkladom neidúcej… vlády sú predčasné voľby a kto by ju povalil bude ešte pomaly hrdinom… Ešte, že deti moc nesledujú politiku…, vlastne jedine tie čo v nej už sú…

 2. Antonio  - dňa 22. 06. 2022 o 23:50

  Sulik,vkladal som donho urcite nadeje,aj ked hodnotovo mi je velmi vzdialeny,no po odbornej stranke som veril,ze bude dobrym ministrom.Som vsak sklamany,dokonca si myslim ,ze na to nema.Nebudem sa cudovat ,ked svoj postoj k dodavke ropy do Slovnaftu☺,bude niekde vysvetlovat ako,ze chcel zamedzit toku penazi zo ziskov tohto ropneho monopolneho giganta do Madarskeho rozpoctu,nezmysel? Uvidime.Kedy uz tato garnitura neschopnych politikov,\to vsak neznamena ,ze volam po navrate Fica,to v ziadnom pripsde\pochopi ze hlavnou pointou tychto udalosti je totalny krach Europy.Europa z Ursulou a z jej pocuranym predchodcom nema sancu prosperovat.

  • Mates  - dňa 23. 06. 2022 o 09:05

   Ja som za dva roky urobil taký kotrmelec, že už pomaly volám po návrate Fica. Zaexperimentovali sme si, ale stačilo. Druhé volebné obdobie s týmito primitívmi by sme už nemuseli rozchodiť. Ak do roka a pol niečo nespadne z jasného neba, tak budem nútený voliť zlodeja.

 3. majo  - dňa 22. 06. 2022 o 22:24

  To ze Sulik vie predat vladu Ficovi ci teraz Pelegrinimu dobre vieme . Sas su obycajni priekupnici s mocou a Peleho a Ficova ponuka bude v zavratnych cislach, vsak im ide o krk obom smerakom a ich bande.

 4. Romata  - dňa 22. 06. 2022 o 19:45

  Aaach Matelko. Tak „fasisti“ z LSNS su dobri a ti druhi „fasisti“ z Republiky su zli…? Toto normalny nevymysli…

  • klara  - dňa 22. 06. 2022 o 22:45

   To nie je o tom, že jedni fašisti sú dobrí a druhí zlí. Obaja sú fašisti.
   Ide o to, že ak s Oľanom hlasujú jedni, tak je z toho teátr proti Oľanu a Matovič je zloduch v politike. Ak so Saskou hlasujú druhí, nič sa nedeje, všetko je o.k.

  • Romata  - dňa 23. 06. 2022 o 07:10

   @ Klara: Bolo to myslene z mojej strany sarkasticky. Ako vzdy. Ked niekto onalepkuje toho druheho „fasistom“ (mimochodom v dnesnej dobe su uz vsetci navzajom onalepkovani tymto slovom), tak by to mal podlozit podanim trestneho oznamenia s patricnymi dokazmi a sudy by mali konat. Bud potvrdit, prislusne potrestat, alebo ospravedlnit a dat nahradu.
   Inak je to len humbuk typicky pre tento Bananistan, v ktorom tu uz roky zijeme

  • František  - dňa 23. 06. 2022 o 14:04

   🙂 … no ale v médiách to zaznievalo tak, že Matovič sa spája s fašistami. Opakovane to zaznievalo z úst SaS a „protirodinnej propagandy“, Matovič reagoval až následne, reagoval tak, že optika sa dá aj otočiť. ….

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.