4 komentáre

 1. Antonio  - dňa 21. 06. 2022 o 08:50

  Pan minister,vsak p.Caputova je Vase Politicke dieta,a mate pripravenych dalsich,trebars doktoranta z Piestan,ktory tituluje ludi uz nie ako fasisti,ale vnasa privlastok dzihadisti asi mu dosli slusne terminy.Pri zostavovani vasich spolupracovnikov by ste mali byt prezieravejsi,lenze to dokaze len politik ,ktory ma premyslene aspon dva kroky dopredu.

 2. praveda  - dňa 19. 06. 2022 o 19:48

  Najprv vláda spôsobí obrovské „diery“ v rodinných rozpočtoch nezodpovednými rozhodnutiami o energiách, mega výdavkami na zbrojenie, deň čo deň spôsobuje šialené straty všetkým a potom sa snaží hrať na dobrodincov s „almužnou“, ktorá tiež pochádza z peňazí daňových poplatníkov. Úbohé ako vždy.

  • Du bist was du isst  - dňa 19. 06. 2022 o 21:20

   Máte pravdu. Tie opatrenia tu mali byť už dávno, minimálne niekoľko mesiacov. Čo vlastne zabezpečili, presadili, na čom sa vôbec dohodli? Neustále sa len obviňujú z toho, čo jeden vyviedol tomu druhému, príp. čo, kto, komu odkázal. O Slovensko, ani o občanov nikomu z nich zjavne nejde, len o ich mizerné egá a klesajúce preferencie. Ako odznelo kedysi vo filme Pacho: „vykopat a zakopat…“

 3. Štefan  - dňa 19. 06. 2022 o 19:23

  Smer a Hlas nadbiehajú dôchodcom- svojim voličom. Čo na tom, že rodiny, hlavne s viac ako 1 dieťaťom sú dlhodobo ekonomický najslabšie. Napokon rodín s viac ako 1 dieťaťom je ďaleko menej ako dôchodcov.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.