14 komentárov

 1. Kobalt  - dňa 19. 06. 2022 o 11:44

  Výborne, poďme si kvôli pochybnej podpore Ukrajiny odstrihávaním sa od ruských energií, čo na vedenie vojny nebude mať absolútne žiadny vplyv od.ebať a do.ebať celé hospodárstvo a životnú úroveň.
  Bravó gratulujem! Sláma u kravína.

  • Imrich Spisak  - dňa 19. 06. 2022 o 14:54

   Podpora Ukrajiny je zásadnou vecou, lebo nemôžeme nechať rusofašistov zločinne zabrať celú Ukrajinu, lebo by sme boli ďalším cieľom ruskej agresie, ako nám ti sľúbil krvavý krpáň Putin.

   A ani nedovolíme našim domácim kolaborantom ruského fašizmu, teda kadejakým ficomfiánom, neonacistom a iným vlastizradcom zaviesť na Slovensku typickú ruskú biedu, zločinnú tyraniu a fašistickú ruskú vojnu !

 2. Jozef z NZ  - dňa 19. 06. 2022 o 07:01

  Sankcie škodia viac nám ako Rusku……a čo my máme s tým že v Rusku je občianska vojna? čo my máme s ich storočnou nevraživosťou? čo my máme s tým že Rusi len chceli neutrálnu Ukrajinu? to by nebola okupácia ani zotročovanie…len Švedsko a Fínsko……ale nie Zelenského mužíci musia mať Sláva Ukrajine….

  • Imrich Spisak  - dňa 19. 06. 2022 o 08:22

   Píšeš samé nezmysly: ruská fašistická diktatúra ekonomicky spadla o viac ako 20%, medziročná inflácia je tiež vyše 20% – a to dôsledky sankcií udrú naplno až koncom roku.

   V Rusku nie je „občianska vojna“ , je to zločinná fašistická agresia voči slobodnému a nezávislému štátu.

   A nacistické Rusko údajne chcelo :“neutrálnu Ukrajinu“ (v skutočnosti ju vždy chcelo dobyť a zotročiť, ako to priznal fašistický krpáň Putin) , tak jej nemali v rozpore s medzinárodným právom zobrať Donbas a Krym.

  • Knieža Myškin  - dňa 19. 06. 2022 o 08:45

   najvacsia sranda je ze kvoli sankciam Putin zaraba daleko viacej ako keby ziadne sankcie na ropu neboli a keby stala 65 dolara za barel ako je normalna cena
   to konstatovali senatori v USA Kongrese

 3. Imrich Spisak  - dňa 19. 06. 2022 o 06:57

  Je dobré a aj morálne, že vyspelý svet bude krvavé a špinavé ruské palivá obmedzovať – a znižime tým na minimum závislosť vyspelého sveta na zaostalom ruskom nacistickom režime.

  Samozrjeme, že fašistické Rusko sa bude snažiť svoje krvavé a špinavé palivá predávať inde, ale bude na to ťažko doplácať, lebo musí dávať zľavy oproti svetovým cenám.

  A kto ten ruský krvavý hnoj bude naďalej neobmedzene kupovať, ten bude mať na rukách krv obetí pomäteného ruského nacizmu, a bude sa za to zodpovedať pred Bohom !

  • Knieža Myškin  - dňa 19. 06. 2022 o 08:41

   jedna z najhorsich diktatur na svet je Saudska arabia, ktora navyse uz 8 rokov vedie vojnu voci susednemu Jemenu kde zabijaju zeny a deti
   nikomu to nevadi okrem papeza Frantiska
   saudska ropa je cista ako slza a nemame ziaden problem ju nakupovat
   ..
   co povies na to Imrisko? včuleky ukaz svojju principialnost a zasadovost
   alebo strcis hlavu do piesku?

  • Jozef  - dňa 19. 06. 2022 o 11:26

   Imriško, ty môj sprostučky debilko, ktorý nieje schopný písať nič vecne a konštruktívne. Nezabudol som na teba a budem ti stúpať na päty všade tam, kde sa objaví tvoj mentálny hnoj v diskusii, lebo taký hlupačik ako ty, potrebuje niekoho, kto ťa bude vyrovnávať. Pekný deň priateľ môj.

  • Helena Marková  - dňa 23. 06. 2022 o 13:28

   Kedy prestane Ukrajina kupovať ruský plyn ?

 4. majo  - dňa 19. 06. 2022 o 01:52

  Hlupaci co vladach Eu na kazdom rohu

 5. Štefan  - dňa 19. 06. 2022 o 00:01

  Oddelenie Európy od lacných Ruských prírodných a ľudských zdrojov sa Američanom darí. EÚ ako konkurent USA bude ťažko ekonomicky poškodená a jej vazalské postavenie voči USA zostane zachované, Američania si na úkor EÚ poliečia svoju ekonomiku. Ale všetko len do času. Nasledujúce storočia budú patriť tomu, kto bude zadobre s Rusmi. Západný LGBTI skanzen zostane turistickou destináciou pre úchylov z celého sveta a vystrieda tak Thajsko. Hogwh!

 6. Milan z SK  - dňa 18. 06. 2022 o 18:31

  Pošahaní Američania so svojimi európskymi poskokmi si myslia, že sú pupkom sveta.

  Indický minister zahraničných vecí im to na Globsecu dobre natrel.

 7. Števo  - dňa 18. 06. 2022 o 18:14

  Rusko je prilis veľký producent energií na to aby ako producent mohol vypadnúť pre cenu by to bolo fatálne. Druhá vec je neuveriteľne pokrytectvo. Keď nekupovať ropu z Ruska tak podľa mňa by sa nemala na Tom istom princípe nakupovať ani ropa zo saudskej arabie a spojených arabských emiratov. Jemencani nie sú taký ľudia ako Ukrajinci? Pokrytectvo najhrubšieho zrna.

 8. Mengistu  - dňa 18. 06. 2022 o 17:47

  EU si strelila do nohy…a rusov to pošteklilo v zadku. EU je naozaj „smart“, vyžerieme si to aj my

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.