4 komentáre

 1. majo  - dňa 22. 06. 2022 o 23:39

  Drzim palce pri volbe riaditela Rtvs. Trochu mi vadi spajanie sportu a spravodajstva. Velmi sa mi paci nekomentovane spravodajstvo. Asi by som si po dlhej dobe pozrel spravy, ktore nie su vobec vyvazane. Reznik sa tvari ako konzervativec, ale vyhodil redaktora koli pozvaniu Carnogurskeho. Bukovsky tiez nebol pozyvany ale totalny progresivec Havran je denno denne na obrazovke.

 2. Peto  - dňa 19. 06. 2022 o 12:29

  Nepoznam toho chlapika, ale rozhovor nedaval vobec zmysel. Pytat sa napriklad na to, co si mysli o tom, ze niekto spochybnuje jeho manazerske skusenosti. Mohol vysvetlit, ze ake ma teda naozaj manazerske skusenosti a nie tarat o svojich pocitoch z otazok… Rozhovor je pod beznou urovnou Standardu. Asi nejaky kamos Michala Copa.

  • hominem  - dňa 19. 06. 2022 o 14:18

   Pravdepodobne to bral, tym ze to je sucast podkladov na vyberove konanie, ako dostupnu informaciu nepotrebnu opakovat.

 3. Mates  - dňa 19. 06. 2022 o 11:04

  Získal si ma hláškou o „všetkých tých vlhových, saganoch a hokejistoch“.
  Nie celkom súhlasím s jeho pohľadom na úlohu spravodajstva prinášať strohé informácie bez konotácie a pridanej hodnoty. Myslím si, že dôležitejšia je skôr vyváženosť celku, ako čiastková objektivita. Niečo na spôsob Štandardu, kde sa nájde celé spektrum názorov(snáď okrem tých rýdzo pogresívno-liberálnych), pričom ale veľká väčšina článkov aj tak spĺňa moju predstavu o vyváženosti, nestrannosti a objektivite. Jednoducho povedané, ak môže mať svoju reláciu nešťastník Havran, tak ju bude mať aj napr. Chmelár.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.