16 komentárov

 1. Helena Marková  - dňa 15. 06. 2022 o 10:02

  Niektorí diskutujúci sú naozaj z matovičovej sekty 🙂

 2. Miroslav  - dňa 15. 06. 2022 o 07:51

  Pán Visolajský, poviem to takto. Lekári seba odjakživa považovali za vysokú šľachtu. Po revolúcii sa stali vďaka kontaktom súčasťou vládnucej oligarchie. Zdravotné sestry pre nich boli na pracovisku dobré len na posluhovanie a občasné avantúry. Spolužiačky boli samé jednotkárky, aby sa dostali na strednú zdravotnú. V 90.rokoch dostať miesto sestry v nemocnici si vyžadovalo mať dobré známosti. Potom prišiel minister Zajac a jeho „reforma“. Miiesto toho, aby urobil poriadky s poisťovňami a lekármi, porušil potrebné oddelenia a zredukoval nemocnice. Len z nemocnice v Lipt.Mikuláši v tom čase skončilo kvalifikovaných 200sestier, časť skončila v Rakúsku ako opatrovateľky. Zajac zaviedol povinné VŠ vzdelanie pre zdrav.sestry. Odliv sestier s praxou pokračoval, nie každá mala chuť , čas a peniaze na zbytočného bakalára. Do toho neuspešný štrajk v roku 2016, ktorý torpédovali egoistickí lekári. Pán Visajský, vyžerte si to do konca. Mňa ošetrí doma manželka, ale v nemocnici ju už neuvidíte.

  • Helena Marková  - dňa 15. 06. 2022 o 10:05

   Súhlasím s tým, čo ste napísali. Mám iba poznámku, že pán Visolajský nemôže za to, čo tu dorábali Zajac a spol.

 3. Mates  - dňa 14. 06. 2022 o 17:43

  Pán Visolajský, mali ste biť na poplach vtedy, keď testovič postavil do rady 3 milióny Slovákov za 1 miliardu eur a celkovo sa vymedziť voči freeride štýlu menežovania kauzy covid, ktorá nás stála minimálne 10 miliárd eur. Teraz vám zostali už iba výpovede.

  • Martin  - dňa 14. 06. 2022 o 21:43

   10 miliárd nemám spočítaných, ale inak sa pridávam k tomuto názoru. Na jednej strane sa peniaze rozhadzavali na strane druhej sa umelo brzdila ekonomika a Visolajski to podporoval. Teraz potrebuje injekciu, a možno aj banuje svoje predošlé kroky.

 4. gzr  - dňa 14. 06. 2022 o 17:31

  Milá vláda, po opakovaných rečových rakenroloch a nemierovej podpory UA došlo aj na to, že doma máte plnú stodolu neriešených problémov… Predpokladám, že čakáte na ďalšiu vlnu pandémie… Tá vám zachráni kejhák. Je až neuveriteľné a poľutovaniahodné ako konflikt na východ od nás slúži na opakované a posiľňovanie PR všetkých tých mizerných politikov naprieč Európou… Na úkor bežných ľudí tam aj tu. Nezabudnite pravidelne vysvecovať farebne štátne budovy… A pojedať horalky v parlamente. Sú to gestá hodné štátnikov a zároveň červené súkno pre dezinfomédiá.

  • Liptak  - dňa 14. 06. 2022 o 22:13

   Vláda usilovne pracuje na svojom prežití, ide o veĺa. Policajtom sa plošne pridáva a aby sa to zakrylo, tak popri sa ujde aj hasičom. Cudzie vojská v zálohe.

  • Helena Marková  - dňa 15. 06. 2022 o 10:01

   Je to smutné, kam sme sa dostali. Hlavne, že Matovič vykrikoval pred voľbami, že každý, komu zistia rakovinu, bude do 14 dní operovaný.

 5. gotroch  - dňa 14. 06. 2022 o 16:53

  Keby sa toto dialo za Fica bola by ti celovesmírna mediálna hystéria…. teraz média slabučko hryzkajú. Rúti sa na nás katastrofa za katastrofou….

  • fRAkCIA  - dňa 14. 06. 2022 o 17:27

   Veď práve… Kedy „za Fica“ lekári protestovali? Mali vari vtedy väčšie platy a sestričiek bolo dosť?
   Počas plandémie, keď mali príplatky za ničnerobenie, tak držali hubu a všetko bolo OK. Neprekážal im manipulácia so štatistikami, neprekážalo im, že nie sú liečení pacienti s inými diagnózami, neprekážal im nátlak na očkovanie… Práve naopak, všetko cez médiá podporovali.
   Teraz sa zrazu „prebudili“… Vraj treba robiť poriadok. A doteraz ten bordel nevideli? Keď zasiahol GP na podnet práve LOZ proti zvyšovaniu platov sestier, tak na to už pajác Visolajský zabudol?

  • Helena Marková  - dňa 15. 06. 2022 o 10:08

   @fRAkCIA – asi ste zabudli na všadeprítomnú cenzúru, takže aj ten zdravotník, ktorý bol proti „pandemickému cirkusu“, sa k slovu nedostal. Ak sa mu niekde podarilo niečo povedať, tak bol hneď ostrakizovaný.

  • fRAkCIA  - dňa 15. 06. 2022 o 11:06

   @Helena Marková Čo to melete..? Veď tento šmejd (Visolajský) bol v médiách „pečený-varený“. Vy ste so svojimy komentármi fakt úplne mimo…

 6. volk  - dňa 14. 06. 2022 o 15:29

  Nakoľko si myslím, že nejde len o osobu p.Visolajského ako aj napriek tomu, že, vďaka Bohu nemám zatiaľ priame vážne osobné skúsenosti,nemám dôvod LOZ neveriť. Vlečie sa to už síce dosť dlho, ale táto vláda-nevláda to pomaly doráža. Už len osoba generála zdravotníctva na poste ministra nie je veľmi zárukou riešenia a to sa snažím byť veľmi ústretový!

 7. fRAkCIA  - dňa 14. 06. 2022 o 15:04

  Po tom, čo bol tento šmejd súčasťou covidovej propagandy, tak od neho nečakám nič pozitívne. Bez takýchto, ako je Visolajský, bude naše zdravotníctvo určite fungovať lepšie. Nech dá kľudne výpoveď a ťahá zo Slovenska aj so svojou rodinou.

  • Helena Marková  - dňa 15. 06. 2022 o 10:10

   Naše zdravotníctvo melie z posledného, ak Vám to ešte nedošlo.

  • Peto  - dňa 16. 06. 2022 o 17:40

   Suhlasim. Visolajsky a Visolajska sa vyjadrovali ku vsetkemu. Napriklad sa hrali na datovych analytikov a pisali trapne clanky ako kolko deti zomrie na Covid. Samozrejme to boli uplne nezmysly a nepotvrdilo sa nic z ich predpovedi, kedze deti na Covid neumierali (umreli tazko chore deti s Covidom).
   Nemyslim si ale, ze boli agenti Pfizeru. Su to len stetky tuziace po pozornosti…

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.