8 komentárov

 1. Imrich Spisak  - dňa 11. 06. 2022 o 22:48

  Tunajšími novodobými zabijakmi nepohne vôbec nič, lebo nemajú asi žiadne svedomie: sú značne vypatalní ruskou fašistickou propagandou vyfabrikovanou zločinnými kágebákmi.

  Ruskí fašisti príkázali svojim oblbnutým otrokom zabíjať antiavxerskou propagandou ľudí za Západe COVIDom, ale doma v Rusku si POVINNE naočkovali všetky strategické povolania vrátane celej armády, a v Moskve mali také kruté lockdowny, aké neboli asi nikde, okrem zločinnej komunistickej Ćíny neboli.

  • Jozef  - dňa 11. 06. 2022 o 22:52

   Debile, zas si si nedal lieky. Už prestaň otravovať svojou debilnou negramotnosťou a daj si 10 dávok vakcíny a plynovú masku, do ktorej si radšej naprď ochranný plyn a seď doma bez ruskej jadrovej elektriny, ruského plynu a samozrejme nechodievaj nikam prostriedkami, ktoré jazdia na ruskú ropu.

 2. Démokritos  - dňa 10. 06. 2022 o 08:14

  Medzičasom sa navyše opakovane v štúdiách potvrdilo, že krajiny s povinným nosením Rudolf mali vyššiu úmrtnosť na covide (pridali sa k infekcií aj plesne a iné bakteriologické infekcie z dúšok). A učiteľky vv škôlkach z rôznych krajín EU tiež referovali, že deti začali kresliť ľudí bez nosa a úst. Pane odpusť nám.

  • Démokritos  - dňa 10. 06. 2022 o 08:14

   Rúšok, nie Rudolf 😀

 3. Mengistu  - dňa 09. 06. 2022 o 23:47

  No to môže byť pravda, ale samozrejme v októbri či novembri budeme mať tieto zázračné opatrenia späť…

 4. Peter  - dňa 09. 06. 2022 o 10:04

  Toto sme videli aj u nás. Keď na školách zrušili náhubkovú povinnosť pre mladších žiakov (september 21), následne s odstupom niekoľkých týždňov porovnávali, ako sa zmenila rýchlosť šírenia kovidu. Zistili, že sa nezmenila nijako. Tiež porovnávali rýchlosť šírenia medzi mladšími žiakmi, ktorí náhubky nosiť nemuseli s rýchlosťou medzi staršími a stredoškolákmi, ktorí ich nosiť museli. Ako uviedla členka konzília „odborníkov“ Alena Koščálová v rozhovore na Postoji, rozdiel tam nebol.
  Tiež sme videli, že zimná/jarná vlna kovidu 21/22 mala u „respirátorových šampiónov“ Rakúska a SR rovnaký priebeh ako v ČR, kde boli opatrenia miernejšie a rovnaký ako v HU a PL, kde boli logdauny a náhubky minimálne.
  To, že logdauny, blekauty, náhubky a iné odbornícke sprostosti ničomu nepomohli, ale naopak spôsobili obrovské a často nenapraviteľné škody, je z dát úplne jasné. Tvrdiť opak je prejavom ignorovania reality a neochoty priznať, že médiá, politici a „odborníci“ to kapitálne posr.li.

  • Peter  - dňa 09. 06. 2022 o 10:10

   Infektologička Koščálová v Postoji 14.11.2021: „S niekoľkotýždňovým odstupom sme analyzovali efekt zrušenia rúšok. Porovnali sme rýchlosť nárastu infekcií u detí na základných školách a u stredoškolákov, ktorí rúška ďalej nosia, a nebol tam žiadny rozdiel. Nemáme tak žiadnu indíciu, že by zrušenie rúšok prispelo k zrýchleniu šírenia infekcie na základných školách. Pri zrušení rúšok na školách sme brali do úvahy fakt, že ide o ustálenú skupinu, ktorá trávi spolu veľa hodín denne. Počas tohto času si deti rúška opakovane skladajú, takže ich efekt je sporný. Prihliadali sme aj na psychologické hľadisko nosenia rúšok v tejto skupine.“
   Oni VEDELI, že je to blbosť. Napriek preto, alebo práve preto, to opätovne zaviedli. A už ich žiadne psychologické škody nezaujímali.

 5. majo  - dňa 09. 06. 2022 o 09:25

  Podobne porovnali locdownovu Britaniu a Svedsko kde neboli lockdowny. Lockdowny z dlhodobeho hladiska nepomohli zabranit sireniu a umrtiam. Stacil zodpovedny pristup Svedov, zatvorene diskoteky, ale otvorene skoly. Pisal o tom britsky Spectator a Telegraph.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.