34 komentárov

 1. Démokritos  - dňa 08. 06. 2022 o 07:31

  Spojenectvo Indie, Číny a Ruska jedného dňa môže odkryť, aké bezvýznamné sú v skutočnosti USA aj EU. Naparuju sa a hrajú na policajtov sveta, no stačilo by dostať lopatkou po hlave a stiahli by chvost.

  • Imrich Spisak  - dňa 08. 06. 2022 o 23:46

   To je očividná blbosť, lebo India je skôr demokratický štát a veľý súper Číny, ktorá je zločinnou komunistickpu diktatúrou, ktorej sa zase veľmi bojí súčasné fašistické Rusko.

   V každom prípade, EÚ a USA spolu s ostatnými vyspelými krajinami sveta produkujú značnú väčšinu svetového GDP.

 2. Helena Marková  - dňa 07. 06. 2022 o 14:35

  Niekomu nalial čistého vína 🙂

 3. DD  - dňa 07. 06. 2022 o 14:05

  Mattias Desmet, Robin Monotti a Peter McCullough o súvislostiach medzi covidom a opičimi kiahňami a masovou psychózou…:
  https://odysee.com/@FreedomTirade:f/BREAK-STEP:7

 4. halo  - dňa 07. 06. 2022 o 11:15

  tak Ukrajina je ako jeden mensi region pre Indiu a je vzdialen tisicky km, je to pre nich asi nieco take ako pre nas konflikt India-Pakistan…

 5. Desertflower  - dňa 06. 06. 2022 o 19:22

  rozumny to clovek, na prvom mieste su pre neho ludia vlastnej krajiny, tak to ma byt. Nech si kludne beru zdroje aj z Ruska, je to predsa len ich vec. A ano, Europa je totalne egocentricka.

  • Imrich Spisak  - dňa 07. 06. 2022 o 06:37

   To je omyl, lebo indiáni podľahli zvodom krvavej ropy, a tiež spolu s terajšími okolnosťami pritlačili ruských fašistov k nízkym cenám.

   Takže sa indiáni podieľajú značne na fašistickom ruskom vraždení a zodpovedia si to pred Bohom.

   Dobrou stránkou toho predsa len je, že ruskí vojnoví zločinci predsa len od Aziatov dostanú za svoje krvavé a neekologické palívá oveľa menej, ako sú svetové ceny, takže budú mať menej peňazí na svoje fašistické krvavé besnenie.

 6. Gigi  - dňa 06. 06. 2022 o 16:49

  Takže indický minister vlastne povedal, že kto nám lepšie zaplatí, za tým pôjdeme. Ale takýto prístup sa im vypomstí. Európa je egocentrická, ale kde bude India bez Európy?

  • Mates  - dňa 06. 06. 2022 o 17:41

   V Ázii.

 7. majo  - dňa 06. 06. 2022 o 16:20

  @Imrich Spisak, vas slovnik je strasne opovrhujuci ludmi. Rusov nazyvate fasistami, hoci ukrajinci zabili statisice zidov, ked bojovali vo fasistickych uniformach. Viem ze utlak rusov bol dost velky, ale to ich snad ospravedlnuje to ze bojovali s fasistami a zabijali zidov. Vobec. Myslim ze na Ukrajine je stale problem s fasistickymi skupinami a obycajny ludia sa casto boja ist na ulicu, lebo to ze robia bitky je dost caste. Sef kraja na Ukrajine chodi odovzdavat kvety k pamatniku ukrajinskych fasistov. A to ze kedysi sa ukrajinci pridali k fasistom a dnes k americanom, ktory im platia uz desat rokov vycvik ukrajinskych vojakov a davaju im zbrane. Pridali sa zas k vojnovej masinerii, dnes bojuju za americanov, ako povedal texasky guverner. Verim ze neostanete dlzny svojej trolovskej povahe a nadate mi, ci ma k niekomu prirovnate. Ale pisem iba fakty z britskeho Telegraph-u, co je svetovo uznavany dennik.

  • Imrich Spisak  - dňa 08. 06. 2022 o 23:54

   Áno, tak ako v každom štáte, aj na Ukrajine sa nájdu fašisti, podobne ako sú už dávno napr. aj v slovenskom parlamente.

   Ale to ako funguje dnešný zločinný režim v Rusku, ktorý napr. za kritiku vojny dáva 15 rokov krutej ruskej basy, alebo ako masovo vraždí ľudí na Ukrajine, ničí tam celé mestá a zničil aj stovky kresťanských chrámov – to je skrátka odporný ruský fašizmus, ktorý dnes v Rusku vládne.

   A tebe nevadí, že práve títo ruskí fašistickí vojnoví zločinci podlo nazývajú Ukrajincov „nacistami“ , ba vôbec popierajú že existuje ukrajinský národ ???

 8. [email protected]  - dňa 06. 06. 2022 o 15:54

  keby sme aj my mali takych rozumnych politikov..
  jednoznacne india ide dopredu a predbehne celu europu in matters of decade ked nie este skor…

 9. Imrich Spisak  - dňa 06. 06. 2022 o 14:00

  To je veľmi chabá výhovorka toho indiána na to, že sa snažia profitovať zo zločinnej ruskej fašistickej vojny, z krvi nevinných žien a detí.

  Európa (a celá západná civilizácia na kresťanských základoch) je veľmi podstatnou súčasťou sveta, a to ekonomicky, politicky aj vojensky, takže prihlúple zvásty podobných bezcitných vrahov ako je tento pažravý indián sú naozaj stupídne.

  A za nevinú krv a za utrpenie miliónov ľudí budú zodpovedať pred Bohom, podobne ako samotní ruskí fašistickí vojnoví zločinci.

  • Petoo123  - dňa 06. 06. 2022 o 14:02

   Takže čo má spraviť, vystaviť vlastných obyvateľov, kde chudoba už aj tak je veľmi veľká, ešte väčšej chudobe?

  • Imrich Spisak  - dňa 06. 06. 2022 o 14:27

   Čo to drístaš, indiáni predsa môžu naďalej brať ropu odkiaľ doteraz, ale nemusia primitívne a hnusne profitovať z nevinnej krvi, lebo si to zodpovedia pred Boho m, podobneako ruskí fašistickí vojnoví zločinci!

  • gotroch  - dňa 06. 06. 2022 o 14:39

   “ indiáni predsa môžu naďalej brať ropu odkiaľ doteraz“
   .
   Nemam to nastudovane ale predpokladam, ze o ich doterajsie zdroje ma zaujem Europa a preplati ich.
   .
   Ropa je pre priemysel to co krv pre organizmus. Predstava, ze Rusko nepreda ropu za zlavnene ceny je smiesna.

  • Imrich Spisak  - dňa 06. 06. 2022 o 15:00

   To je predsa dosť typické gotroch, že na svojich pochybných „dojmoch“ a dohadoch fabuluješ svoje predpojaté nezmysly…

   Jednoducho hamižní indiáni podľahli zvodom krvavej ropy, a tiež spolu s terajšími okolnosťami pritlačili ruských fašistov k nízkym cenám.

   Takže sa indiáni podieľajú značne na fašistickom ruskom vraždení a zodpovedia si to pred Bohom.

   Dobrou stránkou toho predsa len je, že ruskí vojnoví zločinci predsa len od Aziatov dostanú za svoje krvavé a neekologické palívá oveľa menej, ako sú svetové ceny, takže budú mať menej peňazí na svoje fašistické krvavé besnenie.

  • [email protected]  - dňa 06. 06. 2022 o 15:35

   imrich – wow, tak na tie tvoje vsetky prispevky uz vazne netreba nic pisat, si sa vyfarbil sam..

  • Evka  - dňa 07. 06. 2022 o 00:31

   Bolo by dobré rozlíšiť medzi Indiánom a Indom, a to ešte predtým, než začnete používať tie naučené mainstreamové formulky…

  • Miroslav  - dňa 07. 06. 2022 o 07:17

   Nadávať Indovi do indiánov môže len niekto ako Imrich Spišák.

 10. gotroch  - dňa 06. 06. 2022 o 13:44

  „Európa musí vyrásť z myšlienky, že európske problémy sú svetovými problémami,“
  .
  To co opakuju konspiratori dlho povedal na plne usta. Pozrite si prosim zoznam najludnatejsich krajin – a spomente si nan ked budu SSA alebo Europa pouzivat slovo „medzinarodne spolocenstvo“.
  .
  https://www.worldometers.info/world-population/population-by-country/
  .
  Rusko zaraba viac nez pred sankciami (sankcionosti financuju krvave vrazedne besnenie, dobre hovorim?), mlcky ho podporuje vacsina populacie sveta (a velka cast v rebricku priemyslu https://www.weforum.org/agenda/2020/02/countries-manufacturing-trade-exports-economics/)….. Blizime sa k momentu ked od konsiratorov budeme musiet zniest hlasne „Dobre rano stara mama!“.

  • Imrich Spisak  - dňa 06. 06. 2022 o 14:34

   To sú fašistické ruské nezmysly: vysoké ceny palív síce ešte stále nahrávajú ruskému importu čo sa týka objemu púňazí, ale čoskoro už nebudú mocť ruskí zločinci dodávať toĺko plynu do Europy, a do Ázie ho tak ľhako nevyvezú, takže ho budú veĺú časť len tak páliť…

   Ropu síce môžu ruskí okupanti vyážať aj inde, ale za výrazne nižšie ceny ako sú svetové.

   A my Europania (a celý vyspelý svet) chceme napraviť našú prílišnú závislosť nae špinavých a krvavých eneregiach od rusofašistov, predsa sa nechcema podielať na krvavej ruskej rope, to by sme boli podobní vrahovia ako ruskí vojnoví zločinci.

 11. Mates  - dňa 06. 06. 2022 o 13:43

  Chudobná ale hodnotová Európa sa chce vzdať lacnej ruskej energie a začať kupovať na svetovom trhu, čím vytvorí tlak na zvyšovanie ceny. A bohatý nemorálny Ind sa odmieta k tomuto dobrodružstvu za boj proti zlu pripojiť. Čo on nevie, že vojna na Ukrajine je intergalaktická genocídna zvrhlosť a s vojnou v Iraku, Afganistane, alebo Jemene sa v žiadnom prípade nedá a ani nesmie porovnávať?

  • Imrich Spisak  - dňa 06. 06. 2022 o 14:03

   No tak Euŕópa je v prepočte na obyvateľa stále asi tak 10 krát bohatšia, ako stále pomerne zaostalá a neefektívna India.

   A nič na svete nie je drahšie, ako krvavá ropa kupovaná od zločinných ruských fašistických agresorov.

   To je veľmi chabá výhovorka toho indiána na to, že sa snažia profitovať zo zločinnej ruskej fašistickej vojny, z krvi nevinných žien a detí.

   A za nevinnú krv a za utrpenie miliónov ľudí budú zodpovedať pred Bohom, podobne ako aj samotní ruskí fašistickí vojnoví zločinci.

  • gotroch  - dňa 06. 06. 2022 o 16:42

   “ A bohatý nemorálny Ind….“
   .
   Situacia je pikentnejsia, totizto mozno aj American sa chysta byt nemoralny. Biden (snadkvoli senilite) spekuluje o nakupe zlacnenej ruskej ropy:
   .
   „about what can be done to maybe even purchase the oil but at a limited price so that it has to be sold.“
   .
   To len nas Heger polozi kvoli embargu Slovnaft a nam zabezpeci rekordne ceny. Bidenov vyrok samozrejme ostal siroko nepovsimnuty mediami.
   .
   Ironia je tiez, ze na „mnamkovej“ vojne, ktora si nezasluzi pozornost a toboz nie sankcie (ano, hovorim o tej v Iraku) sa vyznamne podielala Ukrajina. Po Americanoch a Spojenom Kralovste tam mala najvacsi kontingent vojakov. Hoci to Ukrajine vobec neprajem, ista paralelu s „ochutnanim vlasntej mediciny“ tu urobit mozno.

 12. Tmmy_A  - dňa 06. 06. 2022 o 13:20

  Nech si kupuju co chcu. Uprimne, ani mna nezaujimaju indicke problemy s Cinou ci Pakistanom a ak by napr. Cina napadla Indiu, urcite by Europa neprestala brat produkty z Ciny.

  • gotroch  - dňa 06. 06. 2022 o 13:56

   Aspon ze si sa otvorene priznal.

  • Tmmy_A  - dňa 06. 06. 2022 o 13:57

   No vsak je to tak. Ty by si snad robil nieco ine ?

  • gotroch  - dňa 06. 06. 2022 o 14:42

   V prvom rade by som sa snazil nebyt pokrytec a konat rovnako, nie podla dvojitych metrov. Ak od Rusov nie ropu tak potom od Cinanov nie tovar. V druhom rade by som sa snazil nebyt rasista a nedavat najavo, ze indicky zivot je menej cenny nez ukrajinsky.

  • Tmmy_A  - dňa 06. 06. 2022 o 15:01

   Mna zaujima to kto ma ohrozuje a kto nie.

 13. Seven Zero  - dňa 06. 06. 2022 o 13:09

  Ma stastie ze je indian a nie slovak. S takymito nazormi by ho uz digitalna kominterna davno nazvala putinovym rektalnym speleologom alebo nieco podobne

 14. Igor Obšajsník  - dňa 06. 06. 2022 o 13:00

  Ich HDP má 2,66 x 1.000 MLD. $, resp.2,66 BIL. $ nie MLD.

  • Oskar  - dňa 06. 06. 2022 o 13:01

   Tiež ni to bolo smiešne. 49 x Menej ako hdp Slovenska.

  • Igor Obšajsník  - dňa 06. 06. 2022 o 15:36

   opravené, super

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.