6 komentárov

 1. volk  - dňa 04. 06. 2022 o 18:13

  Štandard občas vymláti prázdnu slamu a neospravedlní ho ani to, že celý balast preberá od našej špičkovej tlačovej agentúry. Obsah záveru článku: ….podľa Smeru otázka MÁ znieť….podľa Pellegriniho otázka sa PRECIZUJE… O čom to potom kvákajú nejaký Dojčan, nejaký Šeliga a najmä nejaký Bujňák keď referendová otázka ešte nie je na svete?

 2. Peto  - dňa 04. 06. 2022 o 16:48

  Seliga – velky propagator protipandemickych opatreni – samozrejme ale len tak, aby sa tykali druhych.
  Nechceme tu Fica, ale to neznamena, ze budeme trpiet tychto hlupakov.
  Treba:
  – nevolit zlodejov
  – nevolit hlupakov

 3. Jozef z NZ  - dňa 04. 06. 2022 o 16:48

  smiešne….ten kto rozoštvavá spoločnosť je celá vláda ktorá neháji zaujmy Slovenska

  • volk  - dňa 04. 06. 2022 o 18:16

   Neviem či spoločnosť, ale mňa rozoštváva totálne :-))

 4. DD  - dňa 04. 06. 2022 o 16:02

  1.Politici radi rozoštvavajú spoločnosť a obviňujú iných, že ju rozoštvavajú… Nové pokusy vyvierajú nielen z liberálneho tábora ale v podstate z celej koalície priebežne ako vodotrysk a majú ľavicový nacionálny podtón a ide o pokus hrotit nenávisť proti maďarom a Maďarsku pre vlajky ( objavilo sa to skôr napr. už aj u Kollára Rusko bolo zamenené za Maďarsko, čo kritizoval Taraba…) a vytváranie absurdných predstáv o tom, že nám hrozí z tejto strany dnes ohrozenie, a je to pokus názorovo odštepit a rozstepit nacionalistov aj konzervatívcov Škoricou metódou od Orbana a ideí hájenia národných záujmov, ktoré na Slovensku zaostáva. Tými to sieťami sú pretkavané diskusie, ale zveličuje sa tu vplyv intelektuálov…
  2.Sme v EU,ale snahe udržať sa pri moci zjavne nebráni rozostvavať národy a táto karta bude zdá sa v aréne vyťahovaná stále častejšie a pri tom im vadí vojna na Ukrajine …

  • Liptak  - dňa 06. 06. 2022 o 09:13

   Na Slovensku bude použitá varianta “ Ukrajina“ ,- Maďarsko musí byť zničené lebo -Leyenová: “ ohrozuje naše videnie sveta“.Začína to štvaním s hlavným psom Korčekom na čele.Zakázanie Maďarčiny na str.školách nadchne nejedného Slováka, možnoby si niektorí aj zastrieĺali – veď to bude na ochranu demokracie.
   Sledujte postupné stupňovanie nenávisti. V tomto heroickom boji za “ rovnosť,bratstvo, slobodu“ sa možno spoja aj Kotlebovci so Šimečkovcami, koniec koncov, na tom kruhu stoja plece pri pleci.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.