4 komentáre

 1. tilijačik  - dňa 31. 05. 2022 o 08:55

  Hurá, Heger je skutočný štátnik!!! Podarilo sa mu dostať Orbána na palubu !!
  Kláňam sa pán PREMIÉR…….

 2. Imrich Spisak  - dňa 31. 05. 2022 o 08:49

  To je síce veľmi dobre, ale na rusoašistikých vojnkých zločincov je treba zatlačiť aj vojensky, a to plnou silu štátov NATO, ktoré je mnonásobne ekonomicky aj vojensky silnejšie, ako je zaostalá ruská fašistická diktatúra.

  Aj Kissinger sa opäť mýli, podobne ako keď veľmi hlúpo vydal slobodný Južný Vietnam do rúk zločinných ruských a severovietnamských komunistov.

  Akékoľvek (predčasné) územné ústupky ruským fašistickým vojnovým zločincom by ich len v ďalších rokoch posmelilo k ďalším pomäteným rusofašistickým vojnám.

  Vidíme predsa, ako sa ruskí nacistickí vrahovia denne boria vo vlastnej krvi na Donbase, ako zločinne a fanasticky ničia a vyvražďujú svoje vlastné ruskojazyčné mestá, ktoré údajne prišli „oslobodiť“ .

  To je načisto pomätený a zločinný ruský fašizmus v praxi.

 3. Palo Satko  - dňa 31. 05. 2022 o 08:27

  Aby by bolo načase prestat tieto blbosti označovat za sankcie proti Rusku, ked ide zjavne o sankcie voči chudobnejším v EU.

  • Milada  - dňa 31. 05. 2022 o 08:47

   Trefné a presné… Tí na západe -a to tak v USA ako aj v západnej Európe- nás tuto na východe majú za trpákov a tí rozumnejší z nich musia iba krútiť hlavami, akí sme hlúpi a naivní…

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.