15 komentárov

 1. foos  - dňa 30. 05. 2022 o 09:18

  veď práve z toho dôvodu, že tomu veľmi dobre rozumie sa dal zaočkovať naoko. Nie je jediný a propagandistická mašinéria presne vyhodnotenie pre a proti človeka, ktorý sa tomu rozumie ako málokto neovplyvní

  • foos  - dňa 30. 05. 2022 o 09:19

   vyhodnotil + a –
   vyšlo mu to tak, že sa rozhodol sfalšovať kovidpass, aký problém? 😀

 2. chlapčisko  - dňa 30. 05. 2022 o 08:56

  V Anglicku malo k 1.4. vstupit do platnosti rozhodnutie o povinnom ockovani zdravotnickych pracovnikov. 2 tyzdne pred tymto terminom vrchnost potichucky bez velkych fanfar toto nariadenie zrusila. Vrabce si cvirikali, ze okolo 2000 doktorov specialistov, konzultantov a profesorov, z toho velky pocet povodom z Azie sa nedali zaockovat a svoje rozhodnutie nechceli zmenit. Ist do konfliktu s takouto skupinou si nedovoli nijaky stat.

 3. Imrich Spisak  - dňa 30. 05. 2022 o 07:20

  To sú úplne pomätené nezmysy: každý liek či vakcína môže mať aj nežiadúce účinky, ale tie sú OMNOHO nižiš ako následky COVIDu, ktoré sú nielen okamžité či smrteľné, ale často ničia zdravie ľudí ešte aj roky po nakazení.

  • [email protected]  - dňa 30. 05. 2022 o 07:27

   Nechcem konšpirovať, ale pracujúc v zdravotníctve mám dojem, že tzv dlhodobé následky covidu sa v médiách poriadne nafukujú, pomaly všetko od chronickej únavy až po koktanie je dôsledok covidu, zatiaľ čo neskoré možné komplikácie vakcinácie sa úplne spochybňujú. Klasická cenzúra a propaganda pokračuje. Každé náhle úmrtie tzv prekonaného je dôsledok covidu, žiadne náhle úmrtie vakcinovaného nesúvisí s vakcínou.

  • [email protected]  - dňa 30. 05. 2022 o 07:34

   Toľko ľudí sa dalo dobrovoľne či pod nátlakom očkovať, že ich vlastné ochranné psychologické mechanizmy vytesňujú akúkoľvek možnosť pochybovať o svojom rozhodnutí, uveriť že vakcína niekedy naozaj mohla aj poškodiť a veria a ďalej šíria propagandu a pokrivujú naďalej realitu ohľadom covidu, long covidu a očkovania. A ani za to nemôžu. Rozhoduje ich psychika a snaha o zachovanie osobnej integrity a pocit že nie sú ohrození svojim rozhodnutím dať sa ( často zbytočne- po prekonaní) očkovať. Nepopieram výhody očkovania v rizikových skupinách, nepopieram že vakcína zachránila veľa životov, ale že má aj nečakané a nežiadúce účinky a často zbytočne ( očkovaní prekonaní) to je fakt ktorý sa prehliada celkom zámerne. A mechanizmy ochrany osobnosti jednotlivcov v tom propagande skvele pomáhajú.

 4. astec  - dňa 29. 05. 2022 o 20:18

  Vysvětlení je jasné. Tento pán, plný soucitu s trpícími, osvícen filantropií a vědom si nebezpečí, že se na někoho vakcína/svoboda nedostane, vzdal se jí ku prospěchu potřebných.
  Svojí velkorysostí se nechtěl chlubit – to je také rozuzlením pokoutnosti jeho nanejvýš humanistické taktiky.

  • Seven Zero  - dňa 30. 05. 2022 o 10:46

   Vdaka tomu sa napriklad dostalo na Imra.. dostal svoje vytuzene styri davky

 5. Markus  - dňa 29. 05. 2022 o 15:30

  Šéf veľkej farmaceutickej spoločnosti si to jednoducho zaplatil. Treba dodať, že takých šéfov, prezidentov, viceprezidentov, bolo viac.
  Svedčí to okrem iného o tom, že tento pán resp. títo ľudia mali isto „vysokú“ mienku o vakcínach, aj o celom tom covidocirkuse.
  Tiež o tom, že mali lepšie informácie, ako sme ich mali my, jednoduchý plebs.

  • Knieža Myškin  - dňa 29. 05. 2022 o 18:26

   dost to vypoveda o nebezpecnych vedlajsich ucinkoch vakcin ktorym sa tento clovek chcel vyhnut
   Keby vakciny naozaj fungovali ako maju tak si da napichat tri davky aj mimo poradia prednostne, ale to ze odbornik farmaceut sa tomu snazil vyhnut hovori za vsetko

 6. Peter  - dňa 29. 05. 2022 o 15:25

  Zlocineckou skupinou su ti sialenci a fanatici, ktori zaviedli ockovaci apartheid a z ockovania spravili namiesto opatrenia na ochranu zdravia rizikovych skupin nastroj na terorizovanie zdravych a mladych ludi.
  U nas bola pokial viem taxa za tuto legitimnu formu sebaobrany spolocnosti pred koronafanatikmi cca 300 Eur priamo u lekarov. Predpokladam, ze dnes ked je uz kazdemu normalnemu jasne, ze apartheid nikomu nepomohol, pojdu v pripade jeho znovuzavedenia na jesen ceny za ockovanie „do kvetinaca“ skor dole.

  • Démokritos  - dňa 29. 05. 2022 o 17:19

   V systéme generovali digicertifikát vraj až za 700.

 7. Štefan  - dňa 29. 05. 2022 o 15:11

  Nemali by sa už vyšetrovať tí čo nútili do očkovania?

  • Peto  - dňa 29. 05. 2022 o 20:58

   +1
   Presne tak, utocia na znasilnenu obet namiesto nasilnika.

 8. Démokritos  - dňa 29. 05. 2022 o 14:45

  Kto nemal chuť dať sa vakcinovať experimentálnymi génovými látkami a má peniaze, jednoducho sa vykúpil. Niet sa čo čudovať. Akurát je to veľmi nefér. Mali si za rozhodnutím stáť. Ak by sa dalo zistiť skutočné číslo tých, ktorí sa dali zaočkovať zo zdravotných dôvodov, bolo by to veľmi malé percento. Väčšina sa dala očkovať aby mohla cestovať, nakupovať, ísť do reštaurácie alebo z donútenia v práci. Teraz sa mnohí lopotia s pásovým oparom, aitoimunitnymi ochoreniami, turbo rakovinou a inými trápenia mi a výrobcovia vakcín na nich kašľu. 🥂“Covid has been one of the most profitable products ever“
  https://youtu.be/VaJq2nrYAu0

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.