13 komentárov

 1. Imrich Spisak  - dňa 30. 05. 2022 o 07:25

  Tento mladý a zákerný ficomafián ide presne v šľapajách svojho strýka a starých zločinných ficomafiánov: ich túžba po moci a po majetku je taká veľká, hrozba väzenia ich mnohých nezastaví, bude ich treba naozaj dôsledne stíhať a odsúdiť presne podľa zákonov.

  Takíto vlastizradní a zločinní fanatici neváhajú Slovensko zapredať naspäť do ruskej tyranie, do typickej ruskej biedy a už aj do hnusnej ruskej fašistickej vojny.

 2. Jozef z NZ  - dňa 29. 05. 2022 o 22:21

  je treba vedieť kedy je na čo čas.Iste prorodinná politika je pekná……ale tento projekt Matovič pretláča ako protiinflačnú pomoc hoci to bol jeho návrh pri reforme daňového systemu……ako sa hovorí chce zabiť dve muchy jednou ranou………a Taraba skočil na lep

  Mne človekovi ktorý má odrastené deti, priemerný plat, Matovičove hokusy pokusy nič neprinesú…..skratka štát sa vykašlal. Mohol robiť opatrenia ktoré sa týkajú všetkých benzín, potraviny energie……..

 3. Tmmy_A  - dňa 29. 05. 2022 o 20:47

  Tento stat je ekonomicky zdevstovany. Cela SR je zlyhanym projektom. Kde sa my mozeme porovnavat so susedmi. Ti nas uz davno predbehli. Cesi, ktori nas akoze ‚okradali‘ maju o 1/4 vyssie HDP na hlavu ako my. Zo Slovenska je len chudobny bantustan.

 4. Bohumila  - dňa 29. 05. 2022 o 20:04

  všimli ste si nový manuál pre OLANO reprezentantov na diskusiách, minule Sipoš, teraz aj Sefčík: ked začne opozičný diskutujuci s kritickým príspevkom, ostošesť začnu listovať v papieroch pred sebou a s doležitou tvárou si začnu písať poznámky, človek nechce byť zlý, ale ich do neba volajucu nekompetentnosť (u dnešneho Sefčíka plus nepríjemne mstivý primitivizmus) to len zvýrazňuje

 5. gotroch  - dňa 29. 05. 2022 o 19:57

  Ak dá smer na kandidátku jasne vymedzených pro life ľudí zvážim možnosť krúžkovať.

  • Du bist was du isst  - dňa 29. 05. 2022 o 21:56

   Chápem, že premýšľate, ako nepremárniť hlas a dať ho niekomu, kto bude postupovať pri správe štátu aspoň približne rozumne, ale prepáčte, SMER nevnímam ako vhodnú alternatívu. Urobia všetko preto, aby „naši ľudia“ opäť ovládli štátne orgány, políciu, prokuratúru, všetko. Tentoraz kompletne a spravili si z tejto ťažko skúšanej krajiny Klondike. Fico nie je Orbán, na nás a naše problémy zvysoka kašle. Keby bol zásadový, nikdy by predsa silové rezorty neodovzdal ľuďom, ktorých tam podosádzal. Vždy chcel byť za pekného v EÚ a nikdy sa EÚ nepostavil na odpor. Otázka znie – aké máme vlastne možnosti? Kto pronárodný a prolife, schopný efektívne riadiť stát, pripadá vlastne do úvahy?

 6. Imrich Spisak  - dňa 29. 05. 2022 o 14:05

  Zločinní ficomafiáni (v spolupráci s vyholenými neonacistickými lebkami) sa tak veľmi boja spravodlivých súdov a trestného stíhania, že vlastizradne zapredávajú Slovensko do zaostalej ruskej tyranie, do ruskej biedy a už aj do hnusnej ruskej fašistickej vojny.

  • Mikro  - dňa 29. 05. 2022 o 15:53

   Zase si zabudol užiť tabletky na ukľudnenie?

  • [email protected]  - dňa 29. 05. 2022 o 18:47

   Ja neviem, ale niektoré príspevky tu pôsobia dookola ako nejaké revolučné heslá alebo deklamácie propagandy, žiadna reakcia na konkrétny príspevok len furt len ficomafia a proruskí agenti- úplne na všetko. Ešte aj nesúhlasom s krúžkovným podporujeme Putina a ruskú agresiu a poukázaním na hysterického Matoviča zas podporujeme ficomafiu. Ja neviem- ako by im ( imrich spišák, timmy a) posielal tie komenty dopredu dennik N a oni ich bachnú hlava nehlava pod hocikaký článok.

  • Imrich Spisak  - dňa 29. 05. 2022 o 19:09

   To preto., lebo prakticky celá činnosť zločinných ficomafiánov a neonacistkých vyholených lebiek spočíva a zavlečení Slovenska do zaostalého ruského otroctv, ruskej biedy a ruskej vojny.

   Podobne ako ficoamfiáni a neonacisti podlo zabíjali ľudí odmietaním očkovania a našich veľmi miernych hygienických opatrení.

  • [email protected]  - dňa 30. 05. 2022 o 07:41

   Pri poslednom komentári ( veľmi mierne hygienické opatrenia- cha- ako to súvisí s článkom?) som pochopila že sa snažíte provokovať. Hygienické opatrenia sú dnes minulosť, je už jedno či boli také, či onaké- na tejto vlne sa nepovozíme😀

 7. [email protected]  - dňa 29. 05. 2022 o 13:02

  Akokoľvek som kritická k Smeru, v tomto majú pravdu. S tým krúžkovným je to zas Matovičov úlet. Asi ako džbán čistej vody.

 8. [email protected]  - dňa 29. 05. 2022 o 13:02

  Akokoľvek som kritická k Smeru, v tomto majú pravdu. S tým krúžkovným je to zas Matovičov úlet. Asi ako džbán čistej vody.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.