2 komentáre

  1. DD  - dňa 26. 05. 2022 o 23:11

    1. Ako sa zmyju hriechy spojené s hromadným testovaním, očkovacou propagandou, experimentami s experimentálnym o vakcínami, porušovaním norimerskeho kódexu, obmedzovaním slobôd, zvýhodňovanie veľkých zahraničných reťazcov pre domácimi malými obchodmi…, a nová podivná dostupnosť prehlásenia sa na druhé pohlavie…? Teraz sa schválil nie dokonalý zákon o podpore rodinám a už najvyšší vystúpil na Olymp a prevzal vládu nad celým svetom a my máme zabudnúť akoby sa nič nestalo…? Sme snáď v nejakej hre, kde synáčikovi maminka vždy odpustí, veď on je ešte malý…? A to ten zoznam asi nie je zďaleka úplný a bude sa s veľkou pravdepodobnosťou rozširovať? Kde sú štatistiky zrovnavajuce nárast obetí kardiovaskulárnych chorôb a iných a sú to zaočkovaný či nie , lebo u nás sa to porovnať dá ?
    2.https://drtesslawrie.substack.com/p/we-told-the-who-we-dont-want-its?s=r

  2. RL  - dňa 26. 05. 2022 o 17:27

    Možno by sa lekári nebáli robiť odvážne rozhodnutia keby nemuseli preplácať poisťovni nedostatočne indikované vyšetrenia alebo zákroky. Lekár si 2 krát rozmyslí, či pošle pacienta na ten ultrazvuk, keď ho bude platiť z vlastného vrecka, len preto, že poisťovňa neuznala symptómy pacienta za dostatočné na dané vyšetrenie.
    A že on niečo čaká od penty… Čistá demagógia. Keby sa našej vlády počítali sprosté nápady, už dávno by vyhrali prvé miesto v hlúposti.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.