48 komentárov

 1. údiv  - dňa 26. 05. 2022 o 05:53

  Toto tvrdenie premiéra je ťažká demagógia a propagandisticka lož. Je zarážajúce že toto tvrdi človek ktorý sa hlási ku kresťanstvu.

  • Knieža Myškin  - dňa 26. 05. 2022 o 14:57

   je zaujimave ze tie iste media hovoria o tom ze ruska armada sa za tri dni rozsype (hovoria to uz dva mesiace)

 2. Milan z SK  - dňa 25. 05. 2022 o 22:19

  Odkiaľ berieš ten matroš, Edo?

  Nehovoril náhodou Zelenskyj o tom, že keby bola Ukrajina v NATO, tak by na nich Rusi neboli zaútočili?

 3. gzr  - dňa 25. 05. 2022 o 21:10

  Hoďte niekto na neho sieť… Európsky politik vraj s najtvrdším slovníkom… Aspoň že na neho už našli nepriestreľnú vestu

 4. Imrich Spisak  - dňa 25. 05. 2022 o 21:07

  Mnohí tunajší údajní „konzervatívni kresťania úplne besne, podlo a veľmi nekresťansky útočia a úrážajú na kresťana-katolíka a ženatého muža Hegera, ktorý povedal hlboké pravdy o fašistickej ruskej agresii, a jej nebezpečenstve pre Slovensko.

  Slovensko daruje a predáva hlavne zastaralý ruský šrot, avšak pre bratskú Ukrajinu je to proti ruským fašistickým agresorom stále použiteľné.

  Namiesto toho kupujeme konečne nové a prvotriedne zbrane, kompatibilné s výzbrojou našich demokratických spojencov, a mnoho tiež dostávame aj zadarmo v rámci posilnenia východného krídla NATO.

  Toho by predsa vlastizradní ficomafiáni ani vyholené neonacistické vyholené lebky neboli schopné, lebo tí iba čakajú na zaostalú ruskú tyraniu, typickú ruskú biedu a hnusnú fašistickú ruskú vojnu.

  • Du bist was du isst  - dňa 25. 05. 2022 o 23:12

   Neviem ako vy, pán Spisak, ale ja chcem vidieť premiéra, ktorý bude v prvom rade riadiť tento štát a dozerať na to, aby občania neprepadali do chudoby a beznádeje. Aby sa presadzoval vládny program, o ktorom už nie je dokopy nič počuť. Alebo aspoň premiéra, ktorý dokáže upratať vlastných ministrov, keď sa tzv. „odtrhnú z reťaze“. Rozhodne nestojím o alibistického Matovičovho pusipajtáša, ktorý vlastne o ničom nerozhoduje, lebo je nad ním vraj koaličná rada, ale zato nám, aspoň podľa vás, prináša „hlboké pravdy o fašistickej ruskej agresii“. To je úloha novinárov a dennej tlače, ale rozhodne nie premiéra.

  • Imrich Spisak  - dňa 26. 05. 2022 o 05:52

   Presne to predsa Heger ako seriózny kresťan katolík a otec rodiny robí, a nie nejaký starý podlý kurevník ako Putin alebo ficomafián: Slovensko prekonalo COVID, ktorý k nám prišiel za vlády ficomafie zo zločinnej komunistickej Číny.

   Ekonomika nám rastie, a postupne prekonávame aj infláciu, ktorá je celosvetovým javom v dôsledku COVIDu a zločinnej ruskej fašistickej vojny.

   Takže Heger odvážne odvážne vyvádza krajinu z dôsledkov čínskeho COVIDu a hnusnej ruskej vojny, hoci nie je šéfom strany ktorá vyhrala voľby, čo ho samozrejme limituje.

   Naproti tomu vlastizradní ficoamfiáni a vyholené neonacistické lebky nemajú iný program, ako zavies Slovensko do zaostalej ruskej tyranie, do typickej ruskej biedy a hnusnej ruskej fašistickej vojny.

  • Du bist was du isst  - dňa 26. 05. 2022 o 07:00

   V poriadku. Ak to vidíte takto, tak to potom sa ja zrejme dívam na nejakého úplne iného premiéra. Moja chyba.

 5. Du bist was du isst  - dňa 25. 05. 2022 o 20:52

  Takto to dopadne, keď niekto uverí vo vlastnú výnimočnosť. Užite si to, pán Heger, zrážka s realitou bude pre OĽaNO veľmi nepríjemná.
  Mimochodom, ako nazvať niekoho, kto vie, že z hľadiska ruskej agresie „Slovensko je ďalšie na rade“ a napriek tomu rozdáva z už tak biednej výzbroje ASR akoby sme mali zbrojnice napchaté na prasknutie?

  • Imrich Spisak  - dňa 25. 05. 2022 o 21:02

   Rozdávame a nieekdy predávame hlavne zastaralý ruský šrot, avšak pre vratskú Ukrajinu je to proti ruským fašistickým agresorom stále použiteľné.

   Namiesto toho kupujme konečne nové a prvotridne zbrane, kompatibilné s výzrbojou našich spojencov, a mnoho tiež dostávame aj zadarmo v rámci posilnenia východného krídla NATO.

   Toho by predsa vlastizradní ficomafiáni ani vyholené neonacistické vyholené lebky neboli schopné, lebo tí iba čajkajú na zaostalú ruskú tyraniu, typikcú ruskú biedu a fašistickú ruskú vojnu.

  • Du bist was du isst  - dňa 25. 05. 2022 o 21:37

   Kto by nechcel modernú výzbroj, všakáno? Lenže na ňu musíme mať peniaze. A zatiaľ naše už zaplatené, moderné F-16 sú v nedohľadne a možno prídu iba o rok neskôr. Lebo Taiwan. Radosť mať potentátov, ktorí podpisujú takéto zmluvy a spojencov, ktorí nám takto názorne ukážu, kde sa v potravinovom rebríčku nachádzame.

 6. Liptak  - dňa 25. 05. 2022 o 20:32

  Stačilo sem nasáčkovat 3000 amerických okupantov a Hegerko s Naďom si už myslia že po vzore Biĺaka ostanú pri moci 20 rokov. Páni, hlboko sa mýlite a dopadnete horšie ako Biĺak.Slovensko musí zaviesť trest smrti.

 7. Mitko  - dňa 25. 05. 2022 o 19:41

  Takeho uboziaka sme na cele vlady este namali. Hanba.

 8. fatima  - dňa 25. 05. 2022 o 19:12

  na nás sa Putin môže vykašlať,
  lebo vie že mi sme takí sráči, že keď padne Ukrajina tak Kollár, Edko, Veronička budú Fica prosiť aby ich zobral do lietadla do Moskvy, aby osobne poďakovali za oslobodenie Slovenska od ukrajinského nacizmu a vyjadrili podporu a očakávania vzájomne výhodnej spolupráce Slovenska s Ruskom

 9. Jozef z NZ  - dňa 25. 05. 2022 o 18:58

  Náš premiér je korunovaný idiot…. Na spôsob našich bývalých súdruhov… Tí adorovali ZSSR a všetko čo vyšlo z Brežnevovych úst…. Hoc aký nezmysel…. A teraz to robia ľudia chudobní duchom vo vláde ktoré papagáj ujú americké záujmy…. Ono ešte aj tí komunisti možno neboli tak hlboko strčeni……. Hegerove bubu že sme na rade…. Je tak na mentálnej úrovni Imriška vidiet akých majú voličov…

  • Démokritos  - dňa 25. 05. 2022 o 19:06

   A demagogická lož je aj to, že Ukrajinci bojujú za nás aby my sme nemuseli.. To ako môže bez dôsledkov na svoj post niečo také povedať? Na hlavu padnuté to bolo, už keď to povedal Šimečka a jemu podobní, ale toto je z úst Hegera je už fakt priveľa.

 10. majo  - dňa 25. 05. 2022 o 18:33

  Je to tak ked strana Olano mala v opozicii len protikorupcny program Nemali odbornikov pripravenych na ministertva, nemali predstavu co vladnutie obnasa. A tak iba papagajuju co nspise progresivny mainstreem. Ubohe. Orban ma krestansko rodinny program, konzervativne media a institucie. Ked Matovic chcel vladne noviny dal sa prekricat progresivnymi kriklunmi z novin a stran ps a sas.

  • Cajca  - dňa 25. 05. 2022 o 21:35

   Presne tak. Boli prospesni v opozicii, ako vladcovia🤮

 11. chlapčisko  - dňa 25. 05. 2022 o 17:47

  Slovensko uz davno padlo, na hlavu.

 12. Milada  - dňa 25. 05. 2022 o 16:31

  Nepochybujem o tom, že Heger je dobrý človek a má dobré úmysly. Ale predsa len… Nemali by sme od neho a vôbec od politikov vyžadovať, aby takéto silné tvrdenia podopierali pádnymi argumentami? Ak má správy od rozviedky, že Rusko sa chystá na Slovensko vojensky zaútočiť a pripojiť ho k svojmu územiu, alebo aspoň postaviť do vedenia štátu svojho človeka, tak by ich mal verejnosti zverejniť. Ináč je to iba šírenie hoaxov a poplašných správ z najvyšších politických miest a je to minimálne manipulatívne a nemorálne.

  • Démokritos  - dňa 25. 05. 2022 o 19:01

   Heger, naopak, nepochybne nie je dobrý človek, Dobrí ľudia si neprivlastňujú cudzie myšlienky vydávajúc ich za vlastné. A dobrí ľudia ani nezneužívajú svoju moc na šírenie cudzej propagandy a na obhajobe cudzích záujmov, ktoré poškodzujú obyvateľov vlastnej krajiny. Kebyže žijeme v 18/19 storočí, buď by ho defenestrovali, alebo by bol už o hlavu kratší. Ale aj on, hoci to teraz tak nevyzerá, si historicky aj osobne ponesie dôsledky. A čím má človek väčšiu zodpovednosť, o to sú aj dôsledky tvrdšie. Preto by si mal byť každý načisto v tom, že čo robí a do čoho kibicuje, tomu aj skutočne rozumie a je v tom kompetentný. Heger len neodolal polotickému výslniu a opája sa pozornosťou veľkáčov na ktorých by sa rád dotiahol. Na úkor občanov tejto krajiny si rieši psychopatológiu svojich komplexov a nezrelého ega.

 13. volk  - dňa 25. 05. 2022 o 16:11

  Priatelia to je neuveriteľné!

 14. Štefan  - dňa 25. 05. 2022 o 15:46

  Dúfam, že po tomto závažnom Edkovom vyhlásení už zasadá velenie NATO a plánuje obranu.

  • Palo Satko  - dňa 25. 05. 2022 o 16:46

   Neplanuje. Nie je čím. Samopaly predal Galko a tito nas zbavili kanonov, lietadiel, PVO, tankov, BVP. Cirokova metla z Hornbachu sa aj tak neujde každemu.

 15. Palo Satko  - dňa 25. 05. 2022 o 15:45

  Ak ešte chvilu bude vladnut tato čvarga, tak to budem považovat za „oslobodenie“.

  • Mates  - dňa 25. 05. 2022 o 16:08

   😀 ale cez slzy.

 16. Kobalt  - dňa 25. 05. 2022 o 15:43

  Podržtaška, chcel v Davose zafrajeriť, aby si ho vôbec niekto všimol okrem SK médií a tak vypustil z huby tieto bubliny a tváril sa pri tom veľmi vážne a dôležito 😄🐒 akože im zvestuje nejaké vážne odhalenie.

 17. Vecny  - dňa 25. 05. 2022 o 15:32

  Keď kúrenár nezapojí správne rúrky a ventily, kúrenie sa pokazí. Keď inžinier zanedbá návrh súčiastok, stroj bude hučať alebo kaziť sa. Keď panák vo vláde tára nezmysly dve na tri, zruinuje rozpočet, niektorý rezort, nič sa nedeje. Ako je to možné? Tam nie je nijaká zodpovednoť za výsledky, nikto nevymení politika alebo vedenie strany? Strážne psy demokracie sa ozývajú len pri Ficovej vláde? A ak sa aj ozvú, môže sa všetko poľahky ignorovať? Či tam je jeden alebo druhý, zabudované chyby systému vedú k rovnakému výsledku. Dnes sú hneď po voľbách neobmedzený páni krajiny a našich peňazí.
  Musíme vymyslieť lepší systém, dokopať politikov ku zúčtovateľnosti, donútiť ich zodpovedať sa voličom. Spraviť z nich úradníkov, nad ktorými stojí ľud ako primárny zdroj moci. Presadiť subsidiaritu namiesto centralizácie, ktorú táto „elita“ tak miluje.

  • Imrich Spisak  - dňa 25. 05. 2022 o 15:38

   Na tom sa už pracuje, mnohí ficoamfiáni aj neonacistické vyholené lebky sú už trestne stíhaní a odsúdení.

   Lebo ficomafiáni či ruskí proruskí neonacistickí zapredanci sú veľkým nebezpečenstvom, že aj na Slovensku bude zločinná ruská tyrania, typická ruská bieda a už aj ruská fašistická vojna.

 18. švec  - dňa 25. 05. 2022 o 15:32

  je otazné, či si tento nešťastný pandrlak uvedomuje, že svojimi afektovanými proamerickymi floskulami vážne a citeľne poškodzuje záujmy Slovenska, alebo to robí z nevedomosti a nevyspelosti akoby podvedomé silackými frazami maskoval svoju zjavnú nekompetntnosť. Každopadne mali by sa spustiť aktivity na jeho odvolanie z postu, na ktorom nikdy nemal byť.

 19. Mates  - dňa 25. 05. 2022 o 15:30

  Za co, pane bože, za co, trestaš tento prosty lid?

  • Imrich Spisak  - dňa 25. 05. 2022 o 15:36

   Nuž áno, napr. ficomafiáni či ruskí proruskí neonacistickí zapredanci sú veľkým nebezpečentovm, že aj na Slovrensku bude zločinná ruská tyrania, typická ruská bieda a už aj ruská fašistická vojna.

  • Jozef z NZ  - dňa 25. 05. 2022 o 18:52

   Imriškom odpal do kuchyne pre tabletky

 20. Tmmy_A  - dňa 25. 05. 2022 o 15:25

  Veru, rusky nacizmus sa na Ukrajine nezastavi.

  • fatima  - dňa 25. 05. 2022 o 19:07

   Timmy
   konečne s Tebou môžem súhlasiť. Nacizmom už je zamorená veľká časť Európy.

 21. tilijačik  - dňa 25. 05. 2022 o 15:06

  Možno ten náš premiér nie je zlý človek, ale…. veď toto vidia aj ostatní !!!

 22. Cajca  - dňa 25. 05. 2022 o 14:55

  Prosim dovod, preco by to tak malo byt? Cim sme my pre Rusko zaujimavi? Preco by kvoli nam malo riskovat stret s NATO?
  Ze dodavame zbrane na Ukrajinu? Ved to robia vsetci naokolo, aj USA. V com sme my pre Rusov taka uzasna korist, ze by riskovali svoju uplnu skazu?

  • Tmmy_A  - dňa 25. 05. 2022 o 15:26

   A co by Rusko riskovalo napadnutim NATO ? Ze pride o par desiatok tisic vojakov ? Na tych Putin kasle.

  • Cajca  - dňa 25. 05. 2022 o 21:45

   Pre Tmmy_A
   Ak budeme my (prave my😲, co mame najkratsiu hranicu s Ukrajinou) napadnuti, kedze sme v NATO, aktivne sa zapoja vsetky krajiny NATO a vojna sa presunie do Ruska. To by skutocne Putin riskoval? Ved ho tam prevalcuju skrz na skrz.
   Kto da Putinovi suhlas s preletmi rakiet a lietadiel cez svoje uzemi e- Polsko, Madarsko? , ci tu dotiahne tanky cez Uzhorod? To by ani dieta nevymyslelo, ako sa zhodil nas premier.🙈

 23. fatima  - dňa 25. 05. 2022 o 14:38

  Edko je hanba Slovenska, nesvojprávny papagáj, čo opakuje hlúposti, ktoré počuje okolo seba

  • Cajca  - dňa 25. 05. 2022 o 14:50

   On je nejako zacykleny . Rozmyslam, preco to vravi? Je niekym vydierany, ale skutocne veri tym sprostostiam🤔

  • Cajca  - dňa 25. 05. 2022 o 14:51

   On je nejako zacykleny . Rozmyslam, preco to vravi? Je niekym vydierany, ale skutocne veri tym sprostostiam🤔

  • Cajca  - dňa 25. 05. 2022 o 14:57

   On je nejako zacykleny . Rozmyslam, preco to vravi? Je niekym vydierany, alebo aj skutocne veri tym sprostostiam🤔

 24. abc  - dňa 25. 05. 2022 o 14:11

  Pán premiér niečo mi tu nesedí – opakujete to isté, čo pán Zelenskyj v NR SR, že „sme ďalší na rade“, ale ten istý Zelenskyj tvrdil, že keby bola Ukrajina v NATO k vojne by nedošlo. Nie je Slovensko v NATO? A čo sa týka Vašej samotnej politiky, odporúčam sa inšpirovať Orbánom, to je pán politik, tam sa treba školiť.

  • Cajca  - dňa 25. 05. 2022 o 21:49

   A este ten dovod, preco by prave nas mal napadnut nejaky gigant. Nic nemame, co by ziskal?

 25. Démokritos  - dňa 25. 05. 2022 o 14:03

  Veru, tajtrlík ide presne podľa dodaných nôt, je riadne nabrífovaný a iste súčasne aj presvedčený o tom, že všetko má z vlastnej hlavy.

 26. Helena Marková  - dňa 25. 05. 2022 o 13:58

  Bože, tento truľo. Už len mal dodať, že by sa k nám prebíjali cez Duklu.

  • doktor živago  - dňa 25. 05. 2022 o 14:16

   zato vy a vaša partička tu len tak prekypujete múdrosťou

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.