3 komentáre

 1. DD  - dňa 19. 05. 2022 o 23:22

  12. The State is always in danger of morbidly multiplying its cells, of assuming functions which properly belong to the person, the family, or to Society. (Society also can occasionally encroach on personal rights.) Whatever a person can do, he or she should do; the next step would be to turn to the family and then to the community. Only finally should the State be asked for aid — and the central power of the State asked only as the very last resort. This is called the “principle of subsidiarity.”Portland declaration

 2. majo  - dňa 19. 05. 2022 o 20:14

  Je to len na odvahe politikov, ale aj ti co vykrikovali proti unii po zvoleni menia casto kabat. Bud im neslubuju nesplnitelne, ale ich platia z tajnych uctov alebo ich vydieraju. Globalisti maju vela moznosti.

 3. fatima  - dňa 19. 05. 2022 o 19:56

  Európa bude v akejkoľvek podobe nesvojprávna pokiaľ sa nezbaví vazalského vzťahu s USA. Aj slepí to vidia , hluchí počujú ako lídri väčšiny európskych sú skorumpovaní a slúžia americkým pánom.
  Zámerom a cieľom americkej zahraničnej politiky. Amerika nikdy nemala záujem aby Európa bola partnerom. Amerika potrebuje Európu na presadzovanie svojich záujmov.
  Makron je typický výplod amerických pánov a teda ich poslušný otrôčik – s kráľovskou ročnou „almužnov“. Kto si pozrie kde, kedy a pre koho doteraz pracoval tak je každému jasný jeho „robotnícky“ pôvod. A takto by ste si mohli pozrieť CV mnohých ostatných európskych politikov. napr. rakúsky KURZ odkiaľ prišieľ a kam odišiel, keď musel skončiť alebo polovica európskych členov bruselského parlamentu je na výplatnej listine šereša. a tak by sa dalo písať, písať a písať.
  O tom akí sme hlúpi, necharakterní a necháme sa kúpiť niekedy aj za suché z nosa

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.