9 komentárov

 1. ribka  - dňa 18. 05. 2022 o 00:48

  vďaka za info. je naozaj dobré a normálne, že taký kvalitný odborník ani neberie honorár, lebo zoznam jeho pozemkov už zaberá desiatky A4 iek – každý: čo vlastní u vás? Takéhoto odborníka a Nastojaščevo Čelovéka by si teraz zaslúžila USrajina. Mali by sme im ho bratsky poslať – aj s Húfnicou a ministrom vojny, nech to aj tam doriadia

 2. Kvapalna_Demokracia  - dňa 17. 05. 2022 o 23:41

  Co je to za nezmysel. Zdanit rusku ropu? Ved ziadnu nechceme, tak co chce ten kinderminister zdanovat? 🙂

 3. Liptak  - dňa 17. 05. 2022 o 22:50

  To je zábavné, Matoviča ide vykradnúť samotný Biden. Ten sa chystá doporučiť EU aby zaviedla clo na ruskú ropu ( namiesto embarga – lebo to už aj somári pochopili, že bez ruskej ropy by nastal taký cenový skok, ktorý by položil aj budovateľov v EK) a zisk z toho dala do fondu na rekonštrukciu Ukrajiny. Biden je ale citlivý, clo má byť len také, aby Rusom umožnilo primeraný zisk .

 4. Du bist was du isst  - dňa 17. 05. 2022 o 20:50

  1.) Igor Matovič sa spolieha na verejný sľub spracovateľa… Tak to som si vydýchol, Slovnaft iste tromfne verejné sľuby predstaviteľov strán vládnej koalície, ktoré predsa platia vždy a všade.
  2.) „Kde boli politici strany SaS takmer štyri mesiace, keď sme od rána do večera rokovali o opatreniach a pomoci ľuďom? Výborne, pani Remišová, tlieskam – a aké sú teda konkrétne výsledky tých siahodlhých rokovaní? Na čo sa, my občania, môžeme tešiť? Či opäť zarevali hory a porodili myš?

 5. Teofil  - dňa 17. 05. 2022 o 19:50

  Niektorí ekonómovia opatrne priznávajú, že zo ziskov Slovnaftu sa dotujú ceny palív v Maďarsku, ktoré Orbán pre spotrebiteľov zastropoval. Neviem, či je možné to overiť z otvorených zdrojov, ale ak by to bola pravda, žiadalo by si to aj ráznejšie opatrenia zo strany slovenskej vlády, než len 30%-né zdanenie cenového rozdielu pri nákupe ruskej ropy.

  • ribka  - dňa 17. 05. 2022 o 23:13

   😀 chvalabohu, že sme sa toho hnusného zlatonosného Slovnaftu zbavili. Teraz aspoň nemusíme špekulovať, či dotovať pumpy v Maďarsku alebo na Slovensku 😀 Ktorrému zabezpečenému géniovi sa za to môžeme poďakovať?

  • Kvapalna_Demokracia  - dňa 17. 05. 2022 o 23:35

   @ribka: viem o istom Ivanovi M., co pomahal „privatizovat“ Slovnaft v prospech MOLu a dnes sedi uplnou nahodou v dozornej rade rovnakeho MOLu uz siesty rok. Urcite tuto funkciu ziskal pre svoje kvality a vykonava ju urcite bez naroku na honorar.

   A nikoho to ani netrapi. Akokeby to bolo uplne normalne.

  • ribka  - dňa 18. 05. 2022 o 00:49

   vďaka za info. je naozaj dobré a normálne, že taký kvalitný odborník ani neberie honorár, lebo zoznam jeho pozemkov už zaberá desiatky A4 iek – každý: čo vlastní u vás? Takéhoto odborníka a Nastojaščevo Čelovéka by si teraz zaslúžila USrajina. Mali by sme im ho bratsky poslať – aj s Húfnicou a ministrom vojny, nech to aj tam doriadia

  • Du bist was du isst  - dňa 18. 05. 2022 o 07:06

   @Kvapalna_Demokracia: A to je ten istý Ivan M., ktorý ktorý v tichosti nastúpil na miesto poradcu u pani prezidentky, ten, ktorý dozrel na to, aby stratové SPP, Telekom, či SSE zbytočne nevyciciavali štát, ten, ktorý radil na Ukrajine už Hrojsmanovi a teraz si ho Zelenskyj opäť vyžiadal do výboru obnovy?
   Darmo, Ivan Mládek je skvelý chlapík. Má Banjoband a ešte aj maľuje obrazy s obrátenou perspektívou 🙃

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.