7 komentárov

 1. gzr  - dňa 17. 05. 2022 o 16:28

  To je ale životné životné poslanie byť anketárom

 2. Barunka  - dňa 17. 05. 2022 o 14:26

  Ten smrad Vajcobacher….ešte sa dlho bude pregrciavať životom,štedro dotovaný smradom sorošom?Dokedy tu budú hnusiť tzv.mimovládky?Blavácky odpad……

 3. ribka  - dňa 17. 05. 2022 o 10:10

  ďalší dôkaz, že Putin je netvor – už pred rokmi v štáte, za ktorý nesie zodpovednosť, zakázal propagáciu homosexuálneho života a podobných amerických progresívností, fašista jeden! Niet divu, že ho nikto nemá rád. Presnejšie: žeho nikto nemôže mať rád 😉

 4. Mates  - dňa 17. 05. 2022 o 09:23

  Organizátori ankety sú vlastne iba takí bezprívlastkoví fóbovia, ktorým neustále niečo a niekto prekáža. V takejto ankete by vyhrali s prehľadom každý jeden rok.

 5. chlapčisko  - dňa 17. 05. 2022 o 08:38

  Jasne ze je to cista propaganda a organizatori su stedro dotovani medzinarodnymi NGO(dalsia Kominterna mimochodom). Je to sucastou celosvetovej koordinovanej kampane, cez media, kulturu, sport, vzdelavanie, modu, umenie, internet skratka vsetky nastroje ake existuju su mobilizovane za ucelom maximalne pretlacat inymi slovami propagovat homosexualitu. Preco sa to deje a kam to cele smeruje? Mne z toho nevychadza nic ine len to, ze je to strategia na rozvratenie spolocnosti (…rozborime sveta stary zaklad, otroci (homosexuali,transludia) hor sa k vysinam, zabranme minulosti, navrat, svet bude navzdy patrit nam, posledna borba vzplala, dajme sa na pochod…) podla parafrazovanych slov piesne Internacionaly. Zamyslane ciele, ktore chce toto svetove hnutie dosiahnut su hrozive, nezamyslane dosledky budu katastrofalne.

  • [email protected]  - dňa 17. 05. 2022 o 12:15

   Tak nejako. Dieťa vychované s láskou v tradičnej rodine má vštepené hodnoty ktoré sa nedajú len tak ľahko zrelativizovať a taký človek nie je ľahko ovládateľný, pretože vie kam patrí, kde má korene z ktorých vyrastá a kde vetvy ktoré vyživuje, nenechá sa za lacno zapredať za chlieb a hry, cíti zodpovednosť za rodičov a deti a podľa toho presadzuje v spoločnosti svoje hodnoty. Nedá sa manipulovať ani kúpiť. Vie kde je jeho miesto. ( vrátane homosexuálov ktorí boli takto vychovaní a nepotrebujú sa ukazovať na ponižujúcom dúhovom pochode- poznám takých viac).

 6. klara  - dňa 17. 05. 2022 o 07:04

  Myslím, že skor autori ankety sú “normálfóbi”, že sú mimo.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.