11 komentárov

 1. JanoJan  - dňa 11. 05. 2022 o 20:00

  Nechapem co sa pani Lexmann cudujete…. Ste sucastou toho „liberalneho bahna“ aj ked nosite tricko KDH… a to nehovoriac o Vasom „stranickom“ kolegovi Stefancovi… Vase poslanecke DUO mi nazormi a temami ktore riesite pripomina bolsevika Dostala, ten sa taktiez stiti nalepkou OKS 🙂

 2. DD  - dňa 11. 05. 2022 o 19:41

  A čo KDH urobilo s plánmi pána Lengvarského a proti nim a vladou podporovanej Agende, organizovalo hádam nejaký protest…?:
  https://dennikstandard.sk/196930/k-zmene-pohlavia-na-lengvarskeho-budem-reagovat-novelou-zakona/
  Prečo nie je odvolaný, prečo KÚ nevystúpila z vlády a bolo na to dostatok dôvodov, že by preto, že im ide viac o moc ako o hodnoty, viacej o seba ako o ľudí a občanov, ktorým majú slúžiť?

 3. PaulR  - dňa 11. 05. 2022 o 16:10

  Treba zlepsit poslanecku pracu pani Lexmann a nie vyplakavat v mediach. Naco odhlasujete taketo nezmyselne rezolucie, ked tu potom placete nad svojim rozliatym mliekom?

 4. Olivia  - dňa 11. 05. 2022 o 15:34

  a co urobila pani europoslankyna konkretne pre obranu krestanskych hodnot v europarlamente, co su to tie nou spominane konkretne kroky? vznikla nejaka lobisticka skupina poslancov , ktora chce presadzovat krestanske hodnoty? Na co su nam takito poslanci v europarlamente ktori nam akurat tak rozpravaju ako zle je, ale nejaky konkretny vysledok snah pani poslankyne nie je vidno .Preco sa nespoji s irskymi europoslancami , s polskymi eurosposlancami.Jaaaaj to by musela vyjst za hranice prikazov svojej frakcie. Taki europoslanci , ktori sa vyjadria ze sa budu snazit ale realne skutek utek su nam uplne nanic.a netreba ich volit.

 5. Helena Marková  - dňa 11. 05. 2022 o 13:00

  Som prekvapená, že správa bola doplnená pozmeňujúcimi návrhmi. Vždy som si myslela, že správa sa buď prijme alebo nie.

  • Knieža Myškin  - dňa 11. 05. 2022 o 15:40

   ked je pro-krestanska tak ju treba upravit
   ked je protikrestanska napriklad Estrella apod tak upravy nie su ziaduce

 6. Teofil  - dňa 11. 05. 2022 o 11:12

  Tá naivita našich kresťanských europoslancov je neuveriteľná. Už pekne dlho vieme, že európske inštitúcie sú silno protikresťanské a úplne oddané ľavicovému liberalizmu a neomarxizmu. Riešením nie je posilňovať ich vplyv, a to ani pri ochrane náboženskej slobody. Lebo to dopadne presne takto, prípadne ešte horšie. Príklad si treba brať od našich južných susedov. Orbán má množstvo chýb, ale toto robí dobre. Maďari už počas komunistickej diktatúry dokázali uchrániť mnohé oblasti života od vplyvu Moskvy. Teraz je to podobné s Bruselom. A uviduje ma, že sa KDH ešte nevysporiadalo so svojím europoslancom Ivanom Štefancom, ktorý pravidelne zrádza kresťanské hodnoty.

  • tilijačik  - dňa 11. 05. 2022 o 14:45

   Stále sa pousmejem, keď sa u nás hovorí o Orbánovi… Orbán je vo všeobecnosti samozrejme zlý (ako inak…), ale vždy práve to o čom je reč, robí čisto náhodou dobre…

 7. Pokorne  - dňa 11. 05. 2022 o 10:24

  Úplne formálny komentár , so všeobecne známymi faktami.

 8. majo  - dňa 11. 05. 2022 o 09:42

  Je to citanie o vnimani europskych elit smerom ku krestanstvu. EU sa stava pomaly a isto ateisticko marxisticky humanisticky projekt, ktory potlaca okrem nabozenstva narodne a konzervativne hodnoty. Cim skor odtial vystupime tym lepsie. Aj vasa agenda politiky zdola ostro naraza na globalisticke vplyvy. Uz syn Marie Terezie Jozef 2 na 10 rokov zaviedol osvietenecke reformy ktore okrem boja proti krestanom zahrnsli koncentraciu moci vo Viedni. Na strtelnej posteli ho nechcel vifiet ani vlastny brat a vsetky reformi okrem zrusenia nevolnictva zrusil. Hrozilo obrovske povstanie plebsu. Rovnako moze skoncit aj Eu.

 9. Bloodhaund  - dňa 11. 05. 2022 o 08:07

  Spolu so Štefancom a poslancami PS, s ktorými sa ochotne spájate v ich agendách, ale oni vo Vašej nikdy, to určite dokážete.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.