14 komentárov

 1. Olivia  - dňa 12. 05. 2022 o 20:31

  Strasne vulgarne sa vyjadruju koalicni poslanci, je strasne smiesne ked sa potom tvaria rozhorcene na nejaku opozicnu akciu . Su to sasovia bez ohladu na to za ktoru frakciu koalicie kopu .

 2. údiv  - dňa 11. 05. 2022 o 14:23

  Nachádzame sa vo fáze dehumanizácie politických oponentov výrazmi, ktoré spúšťali a spúšťajú v totalitách politické procesy a likvidáciu nežiadúcich názorov – likvidáciou politických oponentov. Je to desivé…..

 3. Mates  - dňa 11. 05. 2022 o 11:23

  Z vyjadrení ľudí ako Krúpa až mrazí. Eduard Chmelár ho bez akýchkoľvek výčitiek a v súlade s definíciou nazval fašistom.

 4. Mengistu  - dňa 11. 05. 2022 o 08:26

  vian….mozno Edkovi dosli zasoby vodky, tak sa mu meni vyzor a zacina byt priečny…:-)

 5. okoloiduci  - dňa 10. 05. 2022 o 20:59

  Stancik prave teraz recni na TA3. On si svet predstavuje ako gombicku. No ale jeho ospravedlnuje aspon jeho nizky vek, o co nizsi vek o to asi vacsie sebavedomie. Podobne a aj vacsie primitivne hluposti vsak hovoria aj ovela starsi ludia a aj ovela vzdelanejsi. Co je pricinou takeho „osprostenia“ (tazko to inak nazvat) ?

  • Jozef z NZ  - dňa 10. 05. 2022 o 21:46

   na pána Stančíka len tolko že naňho sedí to čo o ňom povedal bývalý kolega Krošlák z parlamentu….kedže je to mierne neslušné…..kto chce nech si to vyhladá

 6. Bohumila  - dňa 10. 05. 2022 o 20:04

  ten neodovodnene nasadený výraz Eduarda Hegera je autentický, možem doložiť osobnou spomienkou spred 15 rokov, robila som v kresťanskom (katolíckom) kníhkupectve, kde prišiel zo spoločenstva pri Dome sv. Martina ponukať evanjelizačne pera, odmietla som, ale nedal sa zmiasť, tak som mu musela vysvetliť, čo iným obchodníkom bolo jasne, že kupujeme predovšetkým knihy, aj tie v drvivej väčšine vo veľkých objednávkach a doplnkový tovar o to viac, že je nám časovo nemožne zaoberať sa jednopoložkovými objednávkami a fakturami, navyše za nie prioritný tovar, akoby som nič nehovorila, nasadil odhodlaný výraz, schmatol jedno z tých pier a začal ním kresliť vychvaľujuc mimoriadnosť jeho tuhy, dosť sme zdupneli s kolegom, ako mu, takemu nasadenemu vysvetliť, že je celkom mimo, že vobec nevníma kontext, ani dokonca ked mu je po lopate vysvetlený, určite je to dobrý človek, aj šikovný, ale tá nasadená jednorozmernosť mu zrejme ostala , v kombinácii s premierstvom nič povzbudive…

  • Mengistu  - dňa 11. 05. 2022 o 08:24

   no, radsej teda nevediet, co stvaral ked predaval tu vodku….:-)

  • údiv  - dňa 11. 05. 2022 o 14:17

   Nuž mnohí považujú techniky manipulácie za predajné alebo manažérske zručnosti. Bohužiaľ aj mnohí, ktorí sa považujú za echt kresťanov a chcú sa uchytiť v týchto oblastiach absolvujú školenia často od firiem, ktoré učia manipuláciam- amorálnym, často i od od scientológov(samozrejme pod značkou vedy ) a to je sila !!!
   Potom sú z nich tupí manipulátori, čo považujú za asertivitu a značku kvality……

 7. put i nik  - dňa 10. 05. 2022 o 17:42

  Excelentná súťaž extrémizmu v koalícii.
  Hlas itý Potlesk !

 8. put i nik  - dňa 10. 05. 2022 o 17:39

  Excelentná súťaž extrémizmu v koalícii.
  Potlesk !

 9. okoloiduci  - dňa 10. 05. 2022 o 15:37

  „Poslanec Andrej Stančík (OĽaNO) povedal, že v parlamente bolo počuť hlas slobodného sveta. „Počuli sme hlas odporu voči tyranii a neslobode““

  UA je symbolom slobody a odporu voci tyranii ? A kedy sa nim stala ? Po 22/24. 2.2022 ? A predtym sa spravala ako ?

  Sloboda len pre niektorych. A tyranie ich nepriatelov bolo v poriadku. A toto sa nasim farizejom v parlamente paci…

  Tychto nasich diktatorov by bolo dobre cim skor vymenit. Problem len je, ze na ich miesta cakaju nie mensi diktatori. Mozno niektori este aj horsi, ako su tam teraz.

 10. okoloiduci  - dňa 10. 05. 2022 o 15:32

  „Došlo k deratizácii politických krýs. “

  Dnes som chvilu pozeral prejav Hegera na temu vojny za slobodu na Ukrajine. Pripomenulo mi to ospevovanie nejakej vodky. Robil to s rovnakym zanietenim.

  Heger je prazdny clovek. Cokolvek, co mu kto da ALE Z COHO ON BUDE NEJAKO PROFITOVAT, ospieva.

  A tito nasi vladni politici su povacsine z rovnakeho sudka. Su to babky a herci. Hraju nejake „janiciarske“ role, z ktorych profituju. Niektorim sa dari viac (ako Hegerovi), niektorym menej (ako napr. Remisovej).

  • vian  - dňa 10. 05. 2022 o 16:24

   Vidím to podobne, okoloiduci.
   Mimo iné: tí, ktorí našim vládnym pajácom píšu noty sú si dobre vedomí toho, k čomu prípadné pripojenie UA k EU povedie. Som presvedčený, že k pravému opaku toho, čo sa prezentuje v médiách hlavného prúdu – teda nie k zlepšeniu situácie na UA ale „ukrajinizácii“ pomerov v EU.
   A ako ďalší vedľajší efekt to na desaťročia odrovná ekonomického konkurenta istej veľmoci…
   .
   K Hegerovi by som mal otázku, ak niekto vie: ten jeho vzdorovito – bojovný výraz na posledných fotkách v mainstreame je autentický alebo ho s niekým po večeroch nacvičuje ?

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.