2 komentáre

  1. [email protected]  - dňa 08. 05. 2022 o 14:33

    Koalícia vyhrala voľby na protikorupčnej agende a zdá sa, že si myslia, že národ, rovnako ako Moniku Tódovú zaujíma len Fico za mrežami. Ale my sme žiaľ už inde. Áno, za dva roky už mali mať dôkazy na stole a Fico spravodlivý proces, dnes už ľudí zaujíma z čoho zaplatia plyn a benzín. Samozrejme, nech sa vyšetruje ďalej, netreba to nechať premlčať. Ale nosná téma ktorá dnes ľudí zaujíma je iná. A to sa mi nechce zabŕdnuť do sklamania mnohých voličov protikorupčnej koalície zo “ slušného slovenska” v praxi. Ficom a jeho mafiou dnes už žije len podkast “ v redakcii”.

  2. František  - dňa 08. 05. 2022 o 13:26

    vydanie, nevydanie. …. takmer nikoho nezaujímajú tieto hádky. Možno len pár novinárov, politikov a niekoľko fanatikov. Nikto o tom nediskutuje, a keď tak len mimochodom.
    Hodiny tikajú v inom.
    Vyššie platy, nižšie ceny, pracovné miesta, s tým reálne udržané dôchodky, zdravotníctvo ktoré lieči, školstvo ktoré vzdeláva. Ak Fico kradol, už ste to mali zastaviť a ukázať kde sú peniaze. … pandémia, vojna. Áno má to dopad. Ak to viete tak to riešte alebo choďte preč. Nemávajte zo sľúbenými peniazmi, ukazujte hotové veci. Nikoho nezaujíma koľko nám EU alebo niekto sľúbil, ľudia chcú hotové veci. Nekomplikujte veci, miesto projektov, potvrdení, overení, termínov na posúdenie, prepustite česť úradníkov a konajte rýchle. …. nič nejde okamžite, to áno ale práve preto sa nezdržujte tlačovkami, diskusiami o medzi stupňoch, o tom kto za čo môže. …

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.