8 komentárov

 1. hominem  - dňa 28. 04. 2022 o 05:56

  Koho povazuju v Standarde za lepsieho kandidata (z OLaNO) na funkciu ministra vnutra? Preco takto v inotajoch?

  • Peter  - dňa 28. 04. 2022 o 12:14

   Neviem koho považujú, ale objektívne by funkciu lepšie zvládalo aj to povestné vrece zemiakov.

 2. hominem  - dňa 28. 04. 2022 o 05:56

  Koho povazuju v Standarde za lepsieho kandidata (z OLaNO) na funkciu ministra vnutra? Preco takto v inotajoch?

 3. Peter  - dňa 27. 04. 2022 o 20:16

  Ked Suchoba udajne zaplatil Brhelovi (tym, ze ho mal pustirlt do firmy) za to, aby mohol dojit stat, vyhodnotili to ako vydieranie, v ktorom je Suchoba obetou a Brhel pachatelom. Ked Borgula zaplatil vypalnikom, Borgula nie je obetou vydierania, ale pachatelom korupcie. Nadherny dvojaky kilometer a institut nasich ludi v praxi. USP ma v tom jasno, nasi su nasi, aj ked su zlocinci.

 4. [email protected]  - dňa 27. 04. 2022 o 15:42

  Vám vôbec nepríde divné, že bol pôvodne poškodený a skutok bolo vydieranie, a zrazu je obvinený z korupcie, a že tu Hamran oznamuje koho obvinia … už aj niekoho z koalície ? A vážne veríte tomu, že za uplynulé obdobie sa napríklad vo verejnom obstarávaní nestalo nič na ministerstve obrany, vnútra, na MIRRI ani nikde v rezortoch OĽaNO, SaS, či a zaľudí… teda v koalícii transhumanistov asi jediní stíhateľní sú kollárovci s vopred pripraveným mediálnym krytím. A to už ani nehovorím o tom, že vyšetrovateľ potvrdí obvinenie novinárom predtým ako ho doručí obvinenému (predtým poškodenému).

  • Peter  - dňa 27. 04. 2022 o 20:18

   keby vysetrovatel. ale policajny prezident, ktory podla zakona nesmie mat pristup k spisom procesne samostatnych vysetrovatelov.

 5. [email protected]  - dňa 27. 04. 2022 o 15:38

  Zato že bol blízko Smeru ho nemohli policajti vydierať ? Ach pán redaktor, niekedy sa dá len nad Vami diviť. Počas vlády Smeru /ergo z princípu Zlepenca množstva frakcií a záujmových skupín/ bolo množstvo prípadov, keď sa Makó so spoločníkmi snažili podvodne prevziať/ovládnuť obchodné spoločnosti alebo ich vydierali, a to vrátane spoločností, ktorých majitelia boli blízko Smeru. To si vážne myslíte že niekoho nevydierali lebo bol blízko Smeru ? Čo tak nahrávka smerofilného kajúcnika Suchobu s nekajúcnikom Kočnerom, veď na nej sa mu Suchoba vyslovene vyhrážal financami teda Imreczem, Čechom a podobne, a Kočner bol minimálne prostredníctvom Bodora „blízko“ Smeru. A áno, ak Vás vydierajú môžete to oznámiť, a nie vždy máte zákonnú povinnosť to oznámiť. O obeti vydierania (poškodenom) poviete, že sa nemal nechať ale mal to oznámiť. Aha, a spolupracovať pri tom s políciou o ktorej jedným dychom tvrdíte že ju ovládala zločinecká skupina. Vám to príde koherentné ?

 6. Markus  - dňa 27. 04. 2022 o 13:19

  Otázočky. Kedy (konečne) padne Borisovi Kollárovi?
  Mohla by ho strhnúť lavína zvaná Smer, alebo kajúcnici s iniciálami R.F. a R.K. ? 😉
  Tak teda, nech sa naplní toľkokrát otrepaná koaličná fráza, „PADNI“!

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.