4 komentáre

 1. údiv  - dňa 25. 04. 2022 o 01:11

  k: Du bist was
  Tak. Je to skrátka karakter….

 2. Mates  - dňa 24. 04. 2022 o 20:59

  Korčok je príkladom kryštalickej arogancie a oportunizmu. Svoju nekultúrnosť a grobianstvo prejavil najmä počas „diskusií“ na tému zmluvy DCA. Aby ale nikoho nenechal na pochybách, že morálka je mu cudzia, svoje hulvátske vystupovanie zaklincoval vyjadreniami na margo zneúctenia padlých vojakov počas druhej svetovej vojny pomaľovaním Slavína. Like a sunday school – no class.

 3. AntonV  - dňa 24. 04. 2022 o 16:05

  Ako sa pán Korčok mohol znížiť na rozhovor s pánom Blanárom, -nepochopím. Mohol si zachovať úroveň aspoň odchodom z relácie, podobne sa totiž vyhrážal, pravdaže veľmi arogantne sám Blanár v jednej z diskusných relácií s pánom Budajom.

  Škoda. Stretnutie s podobnými ľuďmi len znechutí. Všetkých! A okrem chronickej neznášanlivosti neprináša nikomu nič, ani vysvetlenie,ani prehĺbenie poznania o téme, len programované zlo.

  • Du bist was du isst  - dňa 24. 04. 2022 o 17:24

   Nemajte obavy. Človek, ktorý dokázal robiť tajomníka a hovorcu ministerstva už za Mečiara, robiť veľvyslanca za Dzurindu aj za Fica a robiť štátneho tajomníka a ministra zahraničných vecí za Fica aj za Hegera, si dokáže zachovať úroveň vždy a všade.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.