72 komentárov

 1. majo  - dňa 16. 04. 2022 o 23:01

  Nad sa sprava ako americky pudlik v najviac progresivnom mediu Usa. Cital som ten dennik niekolko mesiscov a je to nieco na sposob dennikaN. Ale maju tam aj investigativcov a ti obcas uverejnia nieco zaujimave. Ale celkovo je to hlasna truba Demokratickej strany Usa.

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 23:46

   @majo:

   Nad sa nespráva ako americký pudlík. Naď je americký pudlík. Dnes pobavila správa, že slovenské MO SR sa ešte nevyjadrilo k ruskej nóte vyhrážajúcej sa štátom, ktoré posielajú zbrane na Ukrajinu. Preklad by mohol znieť: Slovenské MO SR ešte nedostalo noty z USA, ako na ruské vyhrážky reagovať.

  • Imrich Spisak  - dňa 19. 04. 2022 o 22:35

   Naď sa správa ako minster slobodného a suverénneho štátu, ktorý sa veľmi odvážne postavil proti zločinnej ruskej nacistickej agresii.

   Ale toto niekdy nepochopia kadejaké smradľavé ruské onuce a vlastizradcovia, ktoré by chceli u nás zaviesť zaostalú ruskú tyraniu, ruskú biedu a teraz u ž aj ruskú fašistickú vojnu.

 2. DD  - dňa 16. 04. 2022 o 21:53

  1.Definícia slova frontálny:
  https://webslovnik.zoznam.sk/slovnik-slovenskeho-jazyka/?s=fronta
  Definícia slova front:
  https://webslovnik.zoznam.sk/slovnik-slovenskeho-jazyka/?s=front
  Spojenie „ísť na frontu“ sa používalo v zmysle ísť bojovať . Stát v fronte bolo stať v rade. Keby sme boli Frontový štát tak by sme boli bojiskom v prednej línii, v prednom pásme asi. Bojuje sa pri našich hraniciach? To by nedávalo logiku, že sme sa vzdali obranných systémov S 300. Či sme len rad ľudí čakajúcich na niečo?
  2.Takto nejak to vnímajú inde…:
  https://www.dailymail.co.uk/debate/article-10722935/DOUGLAS-MURRAY-examines-Western-civilisation-achievements-erased-history.html

 3. Du bist was du isst  - dňa 16. 04. 2022 o 20:54

  Takže len pre vás, pán Tmmy_A, keď sa vám nedarí nájsť si zdroje na webe a keď sme si už tak napochytre potykali:
  https://tv.nrsr.sk/videokanaly/osoba/8/OsusPete

  • Tmmy_A  - dňa 17. 04. 2022 o 11:58

   ‚Ja ďakujem ministrovi obrany a všetkým tým, ktorí boli invovovaní do procedúry dohody tejto účasti. Ďakujem spojencom členským krajinám NATO, ktoré sú pripravené dokázať, že článok V je tu, a že útok na krajinu NATO znamená pre agresora extermináciu. Že preňho znamená zánik. … Lebo nemôžem povedať, a hádam nikto na svete nemôže povedať, že napriek všetkému čo sa deje by malo byť našim konečným radostným cieľom červené námestie ktoré bude ploché, lebo na ňom nebude nič stáť a bude tam len ticho cvrlikať Stroncium-90, dvadsaťdeväť rokov.‘
   .
   Cize, Osusky jasne hovori o obrane. A ty si klamal.

  • Du bist was du isst  - dňa 17. 04. 2022 o 17:46

   Isteže klamem, veď ako inak, pán Anderson. Cez pravdu v sme, na postoji a aj tu ste tu jedine vy 🙂
   Osuský rozpráva o tom, že útok na člena aliancie znamená pre agresora extermináciu, pričom úplne abstrahuje od faktu, že neexistuje žiadna rozumná možnosť zabezpečiť, aby Stroncium 90 cvrlikalo iba na tom Červenom námestí a zvyšok sveta zostal uchránený pred desivou jadrovou katastrofou… A presne toto je ten typ myslenia a vyjadrovania, čo ma desí. Dokážete pochopiť fakt, že neexistuje žiadna možnosť obmedzenej jadrovej vojny s Ruskom a že akákoľvek zmienka o izotopoch cvrlikajúcich na ich území je len úplne zbytočným prilievaním oleja do ohňa? Prekvapte ma.

 4. fatima  - dňa 16. 04. 2022 o 16:29

  Zdá sa , že heger s nagym dnes súťažia kto povie väčšie hlúposti. Tí dvaja sa denne vyzliekajú donaha a to čo predvádzajú Slovensku je slaboduché a robia nám len hanbu. Sú to najatí „robotníci“ , ktorých úlohou je propagovať a obhajovať americké záujmy. A tie, nie sú slušné.

 5. Du bist was du isst  - dňa 16. 04. 2022 o 16:20

  Ad Elstrom – to myslíte tú „spravodlivú“ vojnu s Talibanom a ISIL, ktoré inštruktori z nemenovanej kolísky demokracie pomohli vytvoriť, vyzbrojiť a celý čas zásobovali informáciami a zbraňami? Alebo snáď tú „spravodlivú“ vojnu proti komunizmu vo Vietname, o ktorej by vám vedeli porozprávať napr. dedinčania z My Lai? Teda keby to boli prežili?
  Ja som žiadal o objektivitu a triezvosť pri hodnoteniach, vy dokážete iba nálepkovať a urážať. V podstate mi vás je ľúto.

 6. Rajnoha  - dňa 16. 04. 2022 o 15:36

  Mali by sa spytat min. Korcoka, co si mysli o tomto jeho interview. Ten Jaro Simpanz je este vacsi pacient, ako som si myslela, taketo reci si nedovolili ani Poliaci. Jaj, co ten bude robit, az sem Rusi fakt pridu a nasu krajinu bude branit tych 28% Slovakov, mozno zrovna ti, ktorych nazyva opicami.

 7. Du bist was du isst  - dňa 16. 04. 2022 o 14:06

  Porovnávať Putina s Hitlerom? Vážne? A prečo nie rovno s Džingischánom? Na základe čoho? Počtu aktov agresie voči iným krajinám? Či celkového počtu civilných obetí v jednotlivých konfliktoch? A čo tak spraviť objektívne porovnanie – keď už? A zahrnúť tam rovno aj koloniálne výpravy USA a UK, Belgicka, Holandska, Španielska, Francúzska, Nemecka či vojny za demokraciu vo Vietname, Granade, Paname, Nicarague, Iraku, Somálsku, Afghanistane, Lýbii, či Sýrii. Pri Rusoch nezabudnime na Kóreu, Maďarsko, ČSSR, Angolu, Afghanistan, Sýriu. Mŕtvym civilistom je totiž úplne jedno, či ich zabil ruský okupant alebo americký osloboditeľ, ich životy sú totiž nenávratne zmarené. Normálni ľudia robia všetko pre dosiahnutie pokoja a mieru, len tu medzitým propaganda beží na plné obrátky a my sme zrazu „frontová krajina“. Nešibe tu niekomu? Desím sa, že práve toto je vlhký sen našich nedonosených wannabe jastrabov a žasnem nad úrovňou toho, čo sú schopní porovnať, či naopak zrelativizovať.

  • Elstrom  - dňa 16. 04. 2022 o 15:21

   Netárajte nezmysly a neťahajte sem Džingischána.
   .
   Najviac poučujú „vzdelanci“, ktorí nerozoznajú rozdiel medzi vojnou so Saddámom, Talibanom, ISISom či vietnamskými komunistami na strane jednej a anektovaním Litvy, Lotyšska, Estónska, Poľska, Československa, Maďarska, Rumunka, Bulharska, Arménska, Gruzínska a x ďalších krajín a národov.
   .
   A čo si pomyslieť o ľuďoch ako vy, ktorí nerozoznajú, že plány a názory Putina, ktoré predniesol deň pred napadnutím Ukrajiny, by mohol povedať Hitler.
   Absolútne bez rozdielu. Hitler mal za zámienku napadnutia ČSR utláčanie nemeckej menšiny, Putin má za zámienku utláčanie ruskej menšiny na Ukrajine. Putin si nárokuje na územie suverénneho štátu Ukrajiny, Hitler si nárokoval územie ČSR. Hitler považoval iné národy za menejcenné, Putin sa o Ukrajincoch vyjadril úplne tak isto. Hitler zakázal slobodné názory a ľudí, ktorí kritizovali politiku Hitlera šli do väzenia, v Rusklu tak isto.
   Goebelsova propaganda klamala až sa im z huby prášilo, Putin dtto.

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 15:54

   Elstrom:

   Tu máš „prácu“ Hitlera (vďaka gotroch) . Ak chceš k tomu prirovnávať Putina, tak si demagóg prvého stupňa – rovnako ako Naď. Ale len ďalej s týmito drístami pokračujte. Skôr alebo neskôr vás to dobehne.

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 15:54

   @elstrom

   https://www.google.com/search?q=hitler+atrocities&tbm=isch&prmd=ivn&sxsrf=APq-WBu0pl5S2T9cshzQfK1esFslGQP_Yw:1650108775666&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjU7Kebvpj3AhUat6QKHXW2AlEQ_AUIFigB&biw=600&bih=1000&dpr=2

  • Jozef z NZ  - dňa 16. 04. 2022 o 18:03

   no Elstrom tak daj niečo o Sadamovi…….
   tá tvoja kolíska demokracie ho najskôr podporovala v boji s Iranom v duchu hesla náš spoločný nepriatel…..potom zacítila kolíska demokracie zápach ropy…..vymyslela zbrane hromadného ničenia…..ale podstatné je že Irak bol na arabské pomery tolerantná krajina kde v pokoji nažívali mnohé etnické skupiny (samozrejme nie všetky ) ako príklad kresťania ktorí mohli v pokoji bývať a vyznávať vieru v Iraku…čo sa stalo po americkom zákroku…? kde skončili ?? museli utekať spolu s jezídmi……..

   čo Líbya……po uštvaní Muamara, krajina kde vládca zjednotil rôzne etnické kmene a vymyslel odnož islamu cvrknutú socializmom, ludia sa na africké pomery mali rozprávkovo…gramotnosť, lekárska starostlivosť, prosperita….čo je tam po zásahu kolísky demokracie?

   ale toto ti v dezoláti v SME, denník N nenapíšu ….ešte tak ti Osusky zahrá na dušu že mrtvy srbský civilista je nič , mrtvy ukrajinský genocída…… a ešte ty rozprávaj o kresťanstve

 8. Marek  - dňa 16. 04. 2022 o 14:04

  Ten náš minister, by si mohol dať aspoň počas Veľkonočných sviatkov pauzu, lebo čítať tie jeho perly ducha mi nerobí dobre.

 9. Lan Renna  - dňa 16. 04. 2022 o 13:52

  Stačí, keď si pozriete tvár pána ministra a jeho grimasu na fotografii k príspevku Koho vám pripomína? Zalovte dobre v pamäti a v histórii.

 10. tilijačik  - dňa 16. 04. 2022 o 11:12

  Úbohé Slovensko… Našej vláde sa podaril husársky kúsok: klesli sa na úroveň gumenej Anči… robia s nami čo chcú, ale dostaneme cukríííík… hurrááá…
  Prepáčte, ale ja už strácam nádej…

  • tilijačik  - dňa 16. 04. 2022 o 11:22

   …klesli sme…

 11. Tmmy_A  - dňa 16. 04. 2022 o 11:10

  Putin je este horsi ako Hitler. On sa uz vyhraza aj jadrovymi zbranami. Hitler chemicke zbrane, ktore mal nikdy nepouzil. Tento sa tym vyhraza.

  • chlapčisko  - dňa 16. 04. 2022 o 11:54

   Keby mal Hitler svoju Wunderwaffe, tak by ju urcite pouzil, mali ju v Amerike a pouzili na japonskeho Hitlera.
   S tymi Hitlermi sa nam v poslednom case pretrhlo vrece. Za Hitlera uz bol vyhlaseny Saddam Hussain, potom bol Hitler Asad v Syrii, mali sme uz aj libyjskeho Hitlera Kaddafiho, kazdy iransky ajatolah je Hitler, Hitlera mame tiez v Severnej Korei. Zda sa mi, ze prichadza cas, ked kazdy bude 15 minut Hitlerom.

  • hominem  - dňa 16. 04. 2022 o 12:19

   V izraelskych mediach maju na tieto ‘reductio ad Hitlerum’ prirovnania svoj dost vyhraneny nazor.
   Aby to neviedlo k tomu, ze to znacne zdevalvuje, tak ako zdevalvoval pojem fasizmus.
   Mozno je to do velkej miery aj dosledok intelektualnej lenivosti: cloveku sa nechce zaoberat nuansami a hladat doslednejsi popis pomerov a vyjadrovat sa presnejsie a tak si pomoze takymito skratkami.

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 12:38

   @hominem

   No, za prirovnávanie ruskej invázie s holokaustom, si svoje od Izraelčanov zlízol už aj Zelenskyj.

   Ale vysvetľovat to bezcitnému autistovi Andersonovi je hádzaním hrachu na stenu.

  • gotroch  - dňa 16. 04. 2022 o 13:33

   „Putin je este horsi ako Hitler.“
   .
   Toto si zapamatam. Budem pouzivat s cielom poukazovat na vojnovych stvacov.
   .
   https://www.google.com/search?q=hitler+atrocities&tbm=isch&prmd=ivn&sxsrf=APq-WBu0pl5S2T9cshzQfK1esFslGQP_Yw:1650108775666&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjU7Kebvpj3AhUat6QKHXW2AlEQ_AUIFigB&biw=600&bih=1000&dpr=2

  • Tmmy_A  - dňa 16. 04. 2022 o 13:39

   ‚Toto si zapamatam. ‚
   .
   Zapamataj. Ak by dnes boli 40te roky, Putin robi este vacsie zverstva ako nacisti.

  • Tmmy_A  - dňa 16. 04. 2022 o 13:40

   Milan
   O co je Buca menej hrozna ako trebars Treblinka ? O co je bombardovanie Mariupolu horsie ako nacisticke bombardovanie ruskych miest ?
   Putin je zviera.

  • Tmmy_A  - dňa 16. 04. 2022 o 13:40

   ‚V izraelskych mediach maju na tieto ‘reductio ad Hitlerum’ prirovnania svoj dost vyhraneny nazor.‘
   Isto. Oni vedia lutovat len seba.

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 14:06

   @Tmmy_A:

   Nedrístaj. Keby bol Putin ako Hitler, tak by bol dnes Kyjev zrovnaný so zemou.

  • Tmmy_A  - dňa 16. 04. 2022 o 14:43

   Milan
   Ani Pariz nebol zrovnany so zemou. Nieco co chces ako trofej, nebudes zrovnavat so zemou.

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 15:49

   @Tmmy_A

   Francúzi nebojovali, ale posluhovali, načo by Hitler zrovnával Paríž so zemou? Však ale ty stále tvrdíš, že Putin chce vyvraždiť Ukrajincov, tak ako je možné, že nielen Kyjev, ale pol Ukrajiny ešte nezrovnal so zemou?

  • Tmmy_A  - dňa 16. 04. 2022 o 15:56

   Milan
   Vsak Putin nielen chce, ale to aj robi. Mariupol premenil na trosky, tak ako aj mesta okolo Kyjeva. Ten vsak chce dobyt, lebo v jeho sialenej hlave je Kyjev rusky, ako keby Kyjevska Rus mala nieco spolocne s Ruskom.

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 16:37

   Putin vyvražďuje Ukrajincov a zrovnáva Ukrajinu so zemou? Nezabúdaš na tabletky?

  • Du bist was du isst  - dňa 16. 04. 2022 o 17:32

   Pamätám si na Júliu Timošenkovú, ktorá horekovala, že keby mala Ukrajina A-bombu, problém s Luhanskom a Doneckom by hravo vyriešili. A pamätám si na celkom nedávne vyhlásenie poslanca Osuského o konečnom riešení a o tom, aké by bolo Červené námestie pekné a tiché, keby na ňom cvrlikalo iba Stroncium 90. Ešteže nepoužil rovno výraz „endlösung“.
   A teraz poprosím miestnych expertov o porovnanie oboch uvedených s Hitlerom a s ešte oveľa horším Putinom. Padni, komu padni.
   Jáj, ale veď to je niečo celkom úplne iné a v úplne iných súvislostiach, všakže? 🙂

  • Tmmy_A  - dňa 16. 04. 2022 o 20:33

   Milan – dňa 16. 04. 2022 o 16:37
   A co podla teba tam robi ? Si pozri zabery Mariupolu. Pozri si na masakre v Buci. Na svedectva zien a deti, ktore ruski vojaci znasilnili. Na videa ruskeho vojaka, v ktorom znasilnuje 1 rocne batola. To robia ti tvoji Putinovoci. A chcu v tom pokracovat.
   .
   „Ruská speciální operace na Ukrajině se už změnila v to, co lze snadno nazvat třetí světovou válkou,“ řekla moderátorka televizní stanice Rossija-1 Olga Skabejevová. „Pochopme, že právě teď bojujeme, pokud ne přímo proti NATO, pak proti infrastruktuře aliance, proti Spojeným státům. Dvacet čtyři hodin denně dodávají zbraně přes železnice, Polsko,“ pokračovala.
   „To není vtip. Měli bychom vážně uvažovat o zničení železničních uzlů,“ dodala také.
   Skabejevová se rovněž vyhranila vůči tomu, že ukrajinskou metropoli Kyjev neustále navštěvují zahraniční političtí představitelé. Jeden z hostů v televizní debatě na to navázal. Ruský poslanec Michail Šeremeť řekl, že by vlastně stačilo vybombardování města.

  • Tmmy_A  - dňa 16. 04. 2022 o 20:34

   Du bist was du isst
   No daj ten citat so Stronciom 90.

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 22:26

   @Tmmy_A:

   Masakre v Buči nariadil Putin? A koľko záberov z Mariapolu si videl? Nezdá sa ti divné, že najhoršie zo všetkých ukrajinských miest je na tom práve Mariupol, kde je nacistický Azov najkoncentrovanejší? Prečo Zelenskyj podmieňuje mierové rokovania práve ušetrením nacistov skupiny Azov? A to s tým ruským pedofilom nemôžeš myslieť vážne! To akože jeden ruský pedofil je dôkazom toho, že Putin chce vyvraždiť Ukrajincov? Ti načisto preskakuje?

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 22:53

   @Tmmy_A:

   A ktorého amerického prezidenta označíš za vojnového zločinca za toto?

   https://www.businessinsider.com/largest-category-of-inmates-in-military-prisons-are-child-sex-offenders-2015-11

   A čo Obama, ktorý nieže prižmuroval oči, ale kázal odvrátiť zrak od pedofilov v radoch afganských spojencov?

   https://www.seattletimes.com/nation-world/afghan-pedophiles-get-free-pass-from-u-s-military-report-says/

  • Tmmy_A  - dňa 17. 04. 2022 o 01:00

   Milan
   Nie ‚nacisticky Azov‘, ale Putin rozbombardoval kedysi prosperujuce a pokojne fungujuce mesto, kde 50% populacie tvorili etnicki Rusi a 50% rusky hovoriaci Ukrajinci. A kvoli comu vlastne ?

  • Tmmy_A  - dňa 17. 04. 2022 o 01:02

   Co maju spolocne Afganci s Obamom. Tu behaju po Ukrajine ruski vrahovia, ktorych Putin plati, ktori znasilnuju zeny, dievcata i chlapcov a dalsich vrazdia. Priamo na prikaz toho kremelskeho psychopata, ktory toto sialenstvo toleruje.

  • Milan z SK  - dňa 17. 04. 2022 o 10:03

   @Tmmy_A – dňa 17. 04. 2022 o 01:00

   Žeby preto, že tam je najsilnejšia bašta nacistov Azovu?

  • Milan z SK  - dňa 17. 04. 2022 o 10:16

   @Tmmy_A – dňa 17. 04. 2022 o 01:02

   Čo majú spoločné Afgánci s Obamom? No, v našej diskusii o pedofiloch v armádach presne to, že poukazujú na tvoje pokrytectvo. Ty sa tu ideš rozliať na glej kvôli jednému ruskému pedofilovi, dokonca to prisudzuješ na vrub Putinovi, zatiaľ čo prižmurovanie očí Američanov nad pedofilmi z radov ich afganských spojencov odbiješ hlúpou otázkou, čo majú Afgánci spoločné s Obamom.

   K tomu, že v amerických vojenských väzniciach sedia stovky vojakov-pedofilov, si sa radšej ani nevyjadril.

   Z toho je zrejmé, že tebe vôbec nevadia pedofili, tebe vadia Rusi.

   Vo všetkých vojnách behajú po bojových územiach vrahovia, ktorí znásilňujú ženy, dievčatá i chlapcov a vraždia. Ty ale nevieš, či to robia, lebo sa utrhli z reťaze, alebo na niečí príkaz.

  • Tmmy_A  - dňa 17. 04. 2022 o 11:55

   Milan
   Akych nacistov ? Kolko ti ‚nacisti‘ pozabijali Rusov v Mariupole ? Nikoho. Zabijanie zacalo az ked tam prisli Putinovi nacisti a znicili cely Mariupol. Tak kto je tu nacista ?

  • Tmmy_A  - dňa 17. 04. 2022 o 12:02

   ‚Čo majú spoločné Afgánci s Obamom? No, v našej diskusii o pedofiloch v armádach presne to, že poukazujú na tvoje pokrytectvo. Ty sa tu ideš rozliať na glej kvôli jednému ruskému pedofilovi, dokonca to prisudzuješ na vrub Putinovi…‘
   .
   Lenze tu to nespachal ziaden Putinov spojenec z Cecenska ani tych 2 republik, ale priamo rusky vojak a este sa tym chvalil na Internete.
   .
   Ruska armada rabuje, zabija a cely svet to vidi, iba Putin akoze nie ? On to vidi, ako kradnu pracky, chladnicky, ale Putinovi je to jedno, lebo on je masovy vrah, ktory prisiel dobyjat a vrazdit. Je mu jedno, ze cely svet vidi co je jeho armada za ubohu hordu. Toto by ziaden normlany stat nedopustil. Iba masiar Putin.

  • Milan z SK  - dňa 17. 04. 2022 o 14:48

   @Tmmy_A – dňa 17. 04. 2022 o 12:02

   Jasne. Takže privieranie očí Američanov nad zločinmi mnohých irackých pedofilov, hoci oficiálne to boli povinní hlásiť, je podľa teba OK. Oveľa horšie je podľa teba to, ak taký zločin spácha Rus. Takže nejde o pedofilov, ale o rusov, že pokrytec?

   A ako si sa vyrovnal so stovkami pedofilov v amerických vojenských väzniciach, pokrytec?

   Vo všetkých armádach sveta sú vojaci, ktorí rabujú, znásilňujú a aj vraždia bez príčiny. Otázka je, či sa utrhli z reťaze, alebo to majú nariadené, ako to tvrdíš ty.

  • Milan z SK  - dňa 17. 04. 2022 o 14:52

   @Tmmy_A:

   Nacisti sú príslušníci Azov. Ani to nevieš?

   https://en.wikipedia.org/wiki/Azov_Battalion

  • Tmmy_A  - dňa 17. 04. 2022 o 16:45

   Zaujimave, ze napokon Mariupol neznicili ‚nacisti z Azova‘, ale nacisti z Ruska. Co tam vlastne robili ? Ludia si v Mariupole zili spokojne. Nikto im nic nerobil, az kym tam neprisli ruske bestie a neznicili ich mesto.

  • Tmmy_A  - dňa 17. 04. 2022 o 16:46

   ‚Vo všetkých armádach sveta sú vojaci, ktorí rabujú, znásilňujú a aj vraždia bez príčiny. Otázka je, či sa utrhli z reťaze, alebo to majú nariadené, ako to tvrdíš ty.‘
   .
   Ale len v tej ruskej to toleruju. Alebo si videl americkych vojakov ako v Iraku kradnu Iracanom hladnicky ci panvice ???

  • Milan z SK  - dňa 17. 04. 2022 o 17:10

   @ Tmmy_A dňa 17. 04. 2022 o 16:46:

   Vojnové zločiny amerických vojakov v Iraku:

   Abu Ghraib torture and prisoner abuse
   Mahmudiyah killings
   John E. Hatley murders
   Hamdania incident
   The International Criminal Court and the 2003 invasion of Iraq
   Eddie Gallagher
   Nisour Square massacre

   To by som s kradnutím chladničiek a panvíc neporovnával.

  • Milan z SK  - dňa 17. 04. 2022 o 17:15

   @Tmmy_A – dňa 17. 04. 2022 o 16:45

   Takže nacisti proti nacistom? To zvykne byť nekompromisné. Hovorí sa aj o živých štítoch. Nebolo by lepšie nebojovať vôbec? Hlavne, ak bojujú nacisti proti nacistom a najviac na to doplácajú obyčajní ľudia?

 12. Jozef z NZ  - dňa 16. 04. 2022 o 10:49

  my sme frontový štát…však aj tých málo zbraní čo sme mali sme darovali resp darujeme……..to robí frontový štát?
  Opica Nad s mozgovou kapacitou orangatúna…

  čo nás je po občianskej vojne na Ukrajine???

 13. britva  - dňa 16. 04. 2022 o 09:51

  Nad nehovori nic ineho ako Alexander Vondra, politik c.2. ceskej vladnej ODS, ktory v mnohom formuluje cesku zahranicnu politiku.

  Europoslanec ODS Alexandr Vondra vystoupil na kongresu ODS se silným projevem. Varoval, že svět, na který jsme byli v posledních dekádách zvyklí, se ruskou invazí na Ukrajinu naprosto změnil. Česká republika se podle něj stala frontovým státem se vším všudy.

  „Je konec. Jsme frontový stát se vším všudy. Už nám nikdo nebude promíjet, že nedáváme dvě procenta na obranu. “ řekl delegátům ODS Vondra.

 14. Liptak  - dňa 16. 04. 2022 o 09:47

  Ukazuje sa, že OĹANo je banda psychopatov a Matovič je skutočne šašo.Ospravedňujem sa, že som toto volil.Rovnaký podvod na voličoch ako to predviedli všetci, Mečiarom pocnúc.Tu sa musí zaviesť opäť trest absolútny.

  • Oskar  - dňa 16. 04. 2022 o 10:03

   A prečo? Ci si sa zle vyspal?

  • britva  - dňa 16. 04. 2022 o 10:10

   Volas po politickych procesoch ako boli procesy v rokoch padesiatych?
   Vyhrazas sa politikom najvyssim trestom, trestom smrti?

 15. J.Ko  - dňa 16. 04. 2022 o 09:46

  Prečo sa pelech lotrov Putinových, premiestnil z bolševickych Hlavných Správ do diskusie denníka Štandard ?

  • Mengistu  - dňa 16. 04. 2022 o 10:23

   Veru, kto nesúhlasí s Jarom Opicou a nedostatočne adoruje strycka Sama a sluhu národa, ten bude isto prokremeľsky troll

  • Bloodhaund  - dňa 16. 04. 2022 o 10:45

   To sa musíš spýtať aj sám seba, prečo sa sem presunuli ľudia z konšpiračných webov, ako Hlavné správy, Sme, Denník N a podobne. Štandard je aj napriek tomu médium, ktoré prináša široké spektrum informácií, bezohľadu na prospešnosť, alebo neprospešnosť komukoľvek. Prvoradý je slovenský čitateľ a nie Ukrajina, alebo Rusko.

  • chlapčisko  - dňa 16. 04. 2022 o 12:06

   Zaplatili podporu a zapajaju sa do diskusie.

 16. Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 09:29

  „Nebojme sa, buďme pripravení“, povedal Zelenskyj pre CNN na tému možného použitia jadrových a chemických zbraní Rusmi, ak sa vojna na Ukrajine nebude vyvíjať podľa ruských predstáv.

  Takže podľa Zelenského sa nemáme báť, ale pripravovať.

  A to sa máme pripravovať na posledné pomazanie, či na čo? To naozaj chceme vymazať ludstvo z planéty Zem kvôli nejakým ukrajinským pozemkom?

  • JXV  - dňa 16. 04. 2022 o 10:04

   Ľudstvo nechceme vymazať kvôli ukrajinským pozemkom, ale kvôli ruským fašistom. Vojnu začalo fašistické Rusko, jadrovými zbraňami sa vyhráža Rusko.

  • Milan z SK  - dňa 16. 04. 2022 o 10:12

   @JXV

   Rusko sa jadrovými zbraňami vyhráža a Zelenskyj so západom robia kvôli pár ukrajinským pozemkom všetko preto, aby sa nimi nielen vyhrážalo, ale ich aj použilo. A Zelenskyj odporúča, aby sa svet na to pripravil. Zrejme má na mysli posledné pomazanie.

 17. Vlado  - dňa 16. 04. 2022 o 08:51

  Ten človek je nebezpečný sociopaticky psychopat.

  • Oskar  - dňa 16. 04. 2022 o 10:04

   Kto? Putin?to mas pravdu

  • JXV  - dňa 16. 04. 2022 o 10:05

   Áno. Vladimír Putin je nebezpečný psychopat.

  • Vlado  - dňa 16. 04. 2022 o 10:43

   Možno aj Putin ale teraz som myslel Vašu lásku, referenta z Pentagonu Jara Naďa

  • Aaron  - dňa 16. 04. 2022 o 15:31

   Vlado: Možno aj Naď je nebezpečný psychopat, no narušený minister obrany Slovenskej republiky nie je pre svet zdaleka takou hrozbou ako naruseny prezident Ruskej Federacie.

 18. Bloodhaund  - dňa 16. 04. 2022 o 08:46

  Tomu Naďovi to pekne preskakuje. Kde sme my frontový štát? Alebo Maďarsko? To je len jeho zbožné prianie. Ten by tuším poslal na Ukrajinu aj našich vojakov, keby ho o to požiadali USA. Je to nebezpečný človek, ktorý nemá zábrany nás vtiahnuť do vojny. Už aby boli voľby.

  • hominem  - dňa 16. 04. 2022 o 12:13

   A na koho volbu sa tesite v tych volbach (ktore “uz aby boli”)?

 19. hominem  - dňa 16. 04. 2022 o 08:40

  Ak chce Standard zachovavat vyssie novinarske standardy tak tento vyber fotky k clanku veru nie je najstastnejsi.

  • Palo Satko  - dňa 16. 04. 2022 o 09:12

   Z Prveho prijimania asi Nad fotku neposkytol.

  • AJeToTak?  - dňa 16. 04. 2022 o 10:21

   Fotka zodpoveda zivotopisu pana ministra. Vystudovany politolog, dlhorocny pracovnik mimovladnych organizacii, aktivista, politik… Ten clovek nic poriadne, myslim uzitocne, nerobil. A teraz nas podla ma zatahuje do svetoveho konfliktu.

  • britva  - dňa 16. 04. 2022 o 12:41

   Mali tam dat karikaturu pijavice z wall streetu, to by pritomnym cervenym srdieckam este viac ulahodilo.

   Zaroven by Daniska mohol predniest dalsiu lekciu o novinarskej etike.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.