3 komentáre

 1. Bloodhaund  - dňa 13. 04. 2022 o 08:49

  Myslím, že toto stretnutie by bolo veľmi potrebné, ne bez akýchkoľvek predbežných požadaviek a podmienok, jak z jednej, alebo druhej strany.

  • Bloodhaund  - dňa 13. 04. 2022 o 08:56

   To “ne” mi tam nejak vkĺzol. Myslel som bez akýchkoľvek predbežných podmienok. Lebo predbežné podmienky sú zabijákom akéhokoľvek jednania, alebo stretnutia.

 2. majo  - dňa 13. 04. 2022 o 07:15

  Gian Franco Svidercoschi hovori ze Kyrilov nabozensko politicky pristup je dost smiesny. Zaujimave ze zastavat sa krestanskych zasad tu v pripade lgbti a nacizmu je smiesne. Bude to tym, ze tym ospravednuje vojnu. Ale vsak zapad sa chystal na pohltenie Ukrajiny od 2014. Najskor americky senatori a ukrajinsky fasisti cez Majdan zvrhli proruskeho ukrajinskeho prezidenta. Potom len briti vycvicili 25000 ukrajinskych vojakov, a posielali im 8 rokov zbrane aby ukrajinska armada branla Dombas. Este pred vojnou americani platili za snimky z 200 satelitov, aby monitorovali ruske vojska a dnes robi mnoho americkych advokatskych kancelarii zadarmo pre Ukrajinu. Americini a briti poslali spolu so zapadom zbrane na Ukrajimu minimalne za 5 miliard dolarov. Cia je to vojna, nevypada to ako genocida rusov. Nesuhlasim z vojnou ale americani ju vyprovokovali ignorovanim rusov.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.