5 komentárov

 1. halo  - dňa 09. 04. 2022 o 23:32

  No samozrejme zalezi aj za aku cenu dobijete mesta, ale americania si s tym vela hlavy nerobia oni rovno poslu stihacky bombardovat mesta….

 2. majo  - dňa 09. 04. 2022 o 13:23

  V Syrii museli rusi znicit a obsadit Alepo. Boj o Mjarmansk asi bude pokracovat podobne. Je to partizanska vojna ukrajincov z ktorych 30 000 vycvicili anglicania a bojuju s britskymi zbranami. Je to smutne ked na seba utocia dva slovanske narody. Bohuzial zo strany zapadnych krajin ide o genocidu rusov. Beru milionom rusov pracu, zapadny tovar a tym bohatym majetky. Toto sa dialo naposledy zidom. Brali im majetky, oznacovali ich zltov hviezdov, brali im pracu. Co povedia nasi vnuci? Ze sme podlahli propagande Usa?

  • Spolupracovnikpravdy  - dňa 09. 04. 2022 o 14:38

   A teraz tu o Karkulke 🙂

  • Mates  - dňa 09. 04. 2022 o 15:27

   Spolupracovnikpravdy: Bol raz jeden Irak a vládol v ňom zlý, zlý vlk. Tento vlk bol počas osemdesiatych rokov tichým spojencom USA proti najväčšiemu svetovému zlu – Iránu. Dokonca príliš neprekážalo ani použitie chemických zbraní proti Kurdom a Iráncom. Neskôr tento zlý, ale stále náš vĺčik, začal zavýjať falošne a prestal sa riadiť predpísanými notami. Keďže to samo osebe nebola dostatočná zámienka na usporiadanie lovu, muselo USA prísť s niečím bombastickejším – údajné ZHN a spolupráca s toľko nenávidenou a obávanou Al-Quaedou. Omaľovánky pre detičky boli prezentované dokonca na BR OSN. Napriek nesúhlasu lesnej rady, USA sa rozhodli prevziať rolu svetového filantropa a na vĺčika zapoľovali. A tak sa svet okrem milióna nevinných ľudí zbavil jedného zlého vĺčika. A do lesa zavítal Islamský štát. Ale o tom až nabudúce milé deti…

  • Milan  - dňa 09. 04. 2022 o 15:50

   Mates: K tomu sa už žiada len doložiť, že naháňanie zlého, falošne zavýjajúceho vĺčika, stálo cca pol milióna životov nevinných detí, o čom sa nedávno zosnulá madam Albrightová verejne vyjadrila, že „to stálo za to“. A to, žiaľ Bohu, už nie je žiadna rozprávka a ani jej imitácia, ale holý fakt.

   Ale aj tak si rád prečítam to pokračovanie.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.