8 komentárov

 1. DD  - dňa 29. 03. 2022 o 23:34

  Ako sa menili hranice v Európe za posledných 1000 rokov:
  https://m.youtube.com/watch?v=gzXoc8y2G0k
  Historický vývoj na území Ruska… hranice, kniežatstvá…:
  https://m.youtube.com/watch?v=qUgzqkCW6A4
  Chce sa vôbec, aby niekto do toho konfliktu videl? My vlastne možno ani nevieme čo sa tam tam vlastne deje. Rokovania o mieri …prebiehajú aj mimo médií a oficiálne kanále… si myslím.
  Príbeh ako niektoré postavy a záležitosti možno spolu súvisia…?:
  https://miamistandard.news/2022/03/25/it-all-comes-together-hunter-burisma-kolomoisky-zelensky-and-the-children-burned-alive-in-donetsk/

 2. Palo Satko  - dňa 29. 03. 2022 o 15:03

  Je sice možne nerozumiet Zelenskemu, ale možno Zelensky velmi dobre rozumie Poliakom. napr. Polský prezident Andrzej Duda v reakci na vyjádření místopředsedy ruské Dumy Vladimira Šamanova mimo jiné uvedl, že „Polsko je národ, který zejména v posledním století nikoho nenapadl“.
  Je možne, že ked sa preberal Mnichov tak Duda nebol v škole? Asi nie. Jednoducho klame.

 3. Imrich Spisak  - dňa 29. 03. 2022 o 14:37

  Treba konečne pravdivo a otvorene povedať, že v Rusku vládne zločinný fašistický režim, ktorý pácha otrasné vojnové zločiny, masovo vraždí bratský národ (čo je genocída), a podlo hrozí svetu jadrovými zbraňami.
  Súčasné úplne pomätené rusofašistické útoky na sklady palív znamenajú ďalší odporný vojnový zločin, a to zámer rusofašistov znemožniť zásobovanie, a tým vyhladovať Ukrajinu k smrti.
  V tyranskom, ubiedenom a vojnovom Rusku dnes dávajú za vyslovenie pravdy 15 rokov hrozného väzenia, pričom za masového vraha Stalina to bolo zvyčajne 10 rokov. Na niektoré veci je v Rusku prídelový systém, ale zločinná ruská fašistická krutovláda naďalej šíri svoje ukrutné nariadenia.
  A žiaľ, aj na Slovensku má fašistická ruská tyrania mnohých kalaborantov, pripomeniem napr. vlastizradcov ako sú Fico a jeho mafiáni, alebo Čarnogurský, Kotleba a iné vyholené neonacistické lebky, ktoré by aj na Slovensku chceli zaviesť ruskú fašistickú tyraniu, biedu a vojnu !

  • vian  - dňa 29. 03. 2022 o 16:49

   Z Vášho čiernobieleho, až fanatického pohľadu na svet ide strach, Imrich. Nesúdim len podľa tohoto príspevku, je to u Vás pravidlom. Vaším protipólom sú magori, ktorí sa chystajú vytvoriť kanadsko – mexický prieliv. Toto myslenie Vás nikam neposunie, nepochopíte, ako funguje svet (to ani ja, ale aspoň sa snažím), ostanete akurát do smrti uväznený vo svojej nenávisti.

 4. Helena Marková  - dňa 29. 03. 2022 o 13:18

  Aspoň niekto má rozum, Poliaci to ale v tomto prípade nie sú.

 5. Mates  - dňa 29. 03. 2022 o 12:19

  No čo, poľský šovinizmus opäť vystrkuje svoje rožky. Obvzlášť v čase, keď sa zvolebnieva a je potrebné zvrátiť stagnujúce preferencie.

 6. gotroch  - dňa 29. 03. 2022 o 11:26

  Zaujimava reakcia Zelenskeho, ten jediny ma naozaj dobry dovod na stupnovanie napatia a hru vabank: mozne odstrasenie Ruska (a nie Zapadu) v jadrovej vojne.
  .
  A mozno je za tym iba to, aby Lvov opat nevyzeral prilis „polsky“.

  • Knieža Myškin  - dňa 29. 03. 2022 o 11:51

   tiez mi napadlo ze Ukrajinci sa boja ze sa Lvov stane polskym

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.