6 komentárov

 1. mkw  - dňa 25. 03. 2022 o 15:56

  Vyborny komentar. Specialne suhlasim s jeho hodnotiacimi komentarmi.
  Len by som mozno dodal, ze z hladiska geopolitiky je to uplne prirodzeny vyvoj, ktory mnohi ocakavali. A je skoda pre „priemerneho Ivana“, ze to zase dopadne tak ako vzdy v Rusku – samoderzavim a nevolnictvom. Pricom ta krajina by mohla mat na ovela viac. Smutny, opakujuci sa pribeh.

 2. Mates  - dňa 24. 03. 2022 o 10:51

  Dokonale sa napĺňa predpoveď strojcu americkej politiky zadržiavania v čase studenej vojny Georga F. Kennana, ktorý sa vyjadril k rozširovaniu NATO a neustálymi snahami o konfrontáciu s Ruskom. Tvrdil, že v Rusku nakoniec dosiahneme zmeny, ale tie sa nám vonkoncom nebudú páčiť. Koho myslel tým my som si nie celkim istý. My američania? My západ? My deep state?

  • mkw  - dňa 25. 03. 2022 o 15:52

   Najhorsie je, ze prisli zmeny aj na zapade. A Deepstate je globalnejsi ako kedykolvek predtym.

 3. Jurij  - dňa 24. 03. 2022 o 09:36

  Haha, nová elita 🙂 Ja len, či pán komentátor vie, že Vodca, ktorý umožnil tie nebetyčné rozkrádačky a obohacovanie oligarchov, je 22 rokov pri moci a momentálne vystupuje pred plnými štadionmi(nie, podoba s Norimbergom 1933 je čisto náhodná) a ktorého kritika bude občana stáť 15 rokov za „šírenie lživých informácií“?

  Rusáci sú smutný národ. Tak aj skončia. Ale bude určite vina Západu! Veď hádam nie rusov?

 4. Palo Satko  - dňa 24. 03. 2022 o 08:39

  Rusi sa vratili k staremu carskemu heslu, že Rusko ma len dvoch ozajstnych spojencov a to svoju armadu a namornictvo. Teraz troch plus ešte aj vzdušno-kozmicke sily.
  V Rusku bola najväčšia prepast medzi prijmami a majetkom elity a obyčajnym občanom. Väčšia než si dokažeme predstavit, lebo naši oligarchovia su oproti ruskym chudaci. Rusi to trpeli v takej idiotskej predstave ešte z čias socika, že ti bohati vlastne len dobre spravuju rusky majetok a tie peniaze a jachty si za to zaslužia, rovnako ako predtym trpeli koministickym pohlavarom. No a konečne z tej opice vytriezveli.

 5. Joe Suly  - dňa 24. 03. 2022 o 07:31

  Perestrojka 2.0
  Viete, čo je to perestrojka? To zoberiete plechový kýbel plný skrutiek a presypete ho do druhého plechového kýbla. Je to síce isté, ale ten rachot okolo toho…

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.