3 komentáre

 1. gotroch  - dňa 21. 03. 2022 o 18:20

  Toto je téma v ktorej je Štandard na zlej strane. Štandard dá nadpis „Sudkyňa Ružena Sabová podala trestné oznámenie na Fica. Za ohováranie“ namiesto „Škandál! Vyšetrovatelia komunikujú so sudcami mimo proces a ovplyvňujú súdy. Fico ukázal dôkazy“. Máme tu neuveriteľné škandály založené na nespochybniteľným dôkazoch, odposluchoch a sms. Vyšetrovatelia si vymýšľajú obvinenia, komunikujú s ministrom, sudcami a vyšetrujú po politickej linke. Bohužiaľ Štandard sa nezmôže na viac než prebraté agentúrne správy alebo oneskorené komentáre kde si autor nevšimne komunikáciu vyšetrovatelia-minister a ani politicky vedené vyšetrovanie, hoci je ti hlavou témou článku. Čo na to povedať?

  • Mengistu  - dňa 21. 03. 2022 o 19:08

   celkom pekne sa Standard etabloval…tak asi nechcu, aby ich nejaky uradnik z NBU na zaklade uplne nespochybnitelnych dokazov o ich skodlivosti v našom ľútom boji za demokraciu vypol ako HS ci inych

  • volk  - dňa 21. 03. 2022 o 19:16

   Mengistu, v poslednom čase ma tak dva, trikrát napadlo niečo podobné. Aj som si pripravil trochu širšiu reakciu, ale nechal som to tak. Rozhodne je Štandard hodne o niečom inom ako pred Ukrajinou. Keby naše domnienky boli pravdivé bolo by to poriadne smutné!

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.