8 komentárov

 1. martinh  - dňa 18. 02. 2022 o 09:32

  Rakusky prezident zjavne zmeskal prilezitost stat sa niecim inym nez je – babkou v rukach vlady…

 2. DD  - dňa 18. 02. 2022 o 08:29

  U mňa skončil skoro celý parlament….Len som zvedavý ako budú poisťovne ústretové k preplácaniu životných poistiek a ako to budú podporovatelia očkovania vysvetľovať.

 3. Peto  - dňa 18. 02. 2022 o 06:33

  Ale aspon ludia ukazali, ze ake maju hodnoty. Neberiem do uvaky PSko a uchylakov zo SME a Nka. SaS reprezentovana Ciganikovou, Glohlingom a Klusom je pre mna uz uplne nevolitelna. Za ludi rovnako. Rovnako Postoj kvoli zmatku pana Hanusa a Majchraka nepodporovatelny (kym neumoznia podporovat priamo redaktorov). Heger ma zmatok uplne vo vsetkom a skocil by po hociakej teme, kde ho cast medii troska pochvali.

  • Mengistu  - dňa 18. 02. 2022 o 06:48

   Edko-Pletko, čo poplietol si všetko….ten mal radšej zostať dealerom tej vodky

  • Kamen  - dňa 18. 02. 2022 o 07:53

   Aj u mna Sas kvoli korone nadobro skoncila. Sulik bol v 20/21 jediny so zdravym rozumom ale 21/22 to uplne zabila JBC, kolikova s cenzurou a klus so spehovanim a trestanim cestujucich do cudziny. Takze absolutny koniec a v 24 to vypada ze nebude koho volit.

  • TiCs  - dňa 18. 02. 2022 o 08:14

   Tak tak, tebou menovaní nemajú osobnostne absolútne nič spoločné s rešpektom k osobným slobodám jednotlivca, čo by malo byť červená čiara pre každého skutočného klasického liberála. Svojimi činmi a vyhláseniami sa za posledné 2 roky kompletne demaskovali. Kolíková je možno čiastočne technicky zdatná, ale ideovo jej základné občianske práva nič nehovoria, vždy ochotne prifrčala s akýmkoľvek návrhom právneho paškvilu, ktorý tieto práva potláčal.
   Preto sa SaS stala u mňa nevoliteľnou.
   O PS a iných „woke“ zoskupeniach škoda hovoriť.

  • TiCs  - dňa 18. 02. 2022 o 08:25

   Na moje prekvapenie bolo fakt na Postoji strašne veľa alarmistov. Keď som potom cca pred mesiacom čítal Majchrákove „precitnutie“, normálne som nemohol veriť vlastným očiam, že človek, ktorý tak rád kategorizuje a poučuje, má taký obmedzený prehľad v biológii a biochémií, že nekriticky prebral obmedzené „buzzfrázy“ vakcinačnej kampane.
   So všeobecným rozhľadom a kritickým myslením je to v slovenských médiách fakt zlé.
   Ďakujem Štandardu, že asi ako jediné slovenské seriózne médium nerezignovalo na analytické a kritické myslenie.

  • Mates  - dňa 18. 02. 2022 o 10:55

   Čo Riško predvádza za posledné dva roky, to je štvrtá splachovacia. Z jeho principiálnosti zostali len franforce. Napriek jeho insitnému liberálnemu svetonázoru a defilé obskúrnych postavičiek v jeho okolí som ho chcel v posledných voľbách voliť, ale už nikdy viac.

   Postoj v témach pandémia a Rusko jasne ukázal, že nedokáže prekročiť svoj mainstreamový tieň a jeho redaktori svoje smetiarske gény nevyšťali. Ku cti im slúži, že si tam držia aspoň jeden kritický názor vybočujúci z hlavného naratívu – Daga Daniša.

   Heger, to je kapitola sama osebe. Vždy keď počujem ten jeho patetický hlas, premkýnajú ma zmiešané pocity trápnosti, úžasu, hnevu, ľútosti, ale nakoniec to vždy končí hurónskym smiechom.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.