7 komentárov

 1. zberateľ  - dňa 14. 02. 2022 o 09:06

  Fašisti a bolševici sa vedeli zhodnúť vo veciach, ktoré im krátkodobo vyhovovali. Existuje tu paralela v dnešnom konaní s nedávnou minulosťou. Hitler si poistil inváziu do Ruska zmluvou so Stalinom, vo veľkom kupoval vojensky využiteľné materiály a suroviny a následne zhromažďoval vojská na svojom území na útok. Aby neskôr začali vojnu.
  Oplan Putin koná podobne. Verbálne upokojuje svet, a súčasne zhromažďuje vojská ma svojom uzemí. Aby neskôr začali vojnu?
  Krajiny musia byť jednotné v postoji proti Putinovym vyhrážkam. Rusko už napadlo svojich susedov v minulosti a nebude váhať ani v budúcnosti pokiaľ nebude jednota malých štátov okolo Ruska. pri snahách ovládnuť susedné územia nikdy Rusko nezaujímalo či bolo a nebolo obývané Slovanmi.

 2. JanoJan  - dňa 12. 02. 2022 o 23:59

  Suhlasim s mnohym povedanym az na jedno zasadne na konci. Pokles preferencii vlady suvisi v prvom rade s aroganciou moci. Ludia vedia vela pochopit a prepacit, ale ked ich vlada a ministri permanentne urazaju tak to je uz moc…

 3. Markus  - dňa 11. 02. 2022 o 16:21

  „Zo strany biskupov ma prekvapilo, že neprejavili väčší záujem na otvorení kostolov.“ Bez komentára

 4. DD  - dňa 11. 02. 2022 o 13:36

  Vzhľadom na to , že mesiac potreboval hľadať argumenty na hlasovanie za zmluvu, namiesto toho, aby si ju prečítal, čo vôbec nespomína. Keď získali dosť ľudí zo Sme rodina tak ho nechali hlasovať proti nech spraví Imidž hnutiu, že tam sú aj nezávislé osobnosti. Celé to prezentuje tak, že z najvyšších miest nebol vyvíjaný nátlak a všetci si hlasujú podľa seba, len vždy tak isto náhodou… Prvý krát hlasoval inak než zvyšok tak je to hrdina… Už vidí ako tu ľudia budú mať prácu, ale nevšimol si, že tu budú mať USA svojich servisných pracovníkov, svoje obchody. A pokazené cesty po presunoch pôjdu z našich daní…Potrebujeme takýchto vykonštruovaných hrdinov?

  • kašuba  - dňa 11. 02. 2022 o 21:56

   Prepačte, ale podľa mňa Váš komentár nemá hlavu ani pätu a to som si ho prečítal 3 krát. Neviem či je voči čomu namietať. Keby boli Vaše iniciály AD povedal by som: „podobnost s pred. SNS čisto náhodna.“

  • kašuba  - dňa 11. 02. 2022 o 22:13

   Poznám ľudí ktorý očakávali od biskupov omnoho viac a poznám ľudí ktorým sa to zdalo moc a niektorý povedia, že to bolo primerané. Podľa mňa je to vec očakávani.

  • DD  - dňa 12. 02. 2022 o 11:28

   Čítal ste ten rozhovor vôbec celý a hlavne úvod, kde poslanec rozpráva o svojom vnútornom boji pred hlasovaním…? Ja sa nedivím, že Vám unikajú súvislosti, ale už bolo veľa hodín… Ja som sa nevyjadroval k biskupom… Pre niekoho je AD každý…

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.