8 komentárov

 1. DD  - dňa 11. 02. 2022 o 08:54

  Len upozorním na jeden z omylov v diskusii, že Hydepark je otvorený pre politikov aj z iných strán len tí ho nechcú z nejakého dôvodu využívať a redakcia upozorňuje, že v ňom prezentované názory, nie sú ( či aspoň nemusia byť )názorom redakcie.
  K článku : Naučiť ľudí, že netreba platiť dlhy, či im aspoň dávať tu nádej, je to čo nám ešte chýbalo. Každý by mal mať splátkový kalendár a nie byť motivovaní robiť dlhy ďalšie. Vzorom je im samozrejme aj samotný štát, ktorý žije na dlh a zadlžuje aj naše deti… Dali by sa charakterizovať skupiny obyvateľstva , ktoré je záujem týmto krokom získať ako potenciálnych voličov, len neviem či sa nájdu medzi čitateľmi tohto denníku.

  • Elstrom  - dňa 11. 02. 2022 o 09:33

   Nemyslel som LEN Hydepark.
   Chcete rešerš článkov podporujúcich stranu Sme rodina?
   Chcete rešerš článkov v akom pomere prejavujú redaktori a prispevatelia sympatie k postoju kágebáka Putina a nie k pozícii Slovenska ako člena NATO?

   Hajkov článok na tému Čarnogurský a Lacko bol prvým snáď od začiatku existencie Štandardu, ktorý v téme popísal realitu.
   Čím sa v postoji k Rusku, Putinovi, NATO a USA líši postoj napr. Palka a Danišku?

  • DD  - dňa 11. 02. 2022 o 13:59

   Obranná dohoda podkopáva a obchádza NATO. V geopolitike idú osobné sympatie stranou. To je akože dobré, že sme teraz potenciálny cieľ vojenských útokov, teda aspoň dve letiská?
   Sme rodina môže mať dobré nápady, ale napodiv stačí im , že sú vo vláde a to čo z toho vyplýva, lebo aj tak nič nevedia presadiť a ani nepresadia takýmto štýlom ako KÚ. Keby chcela strana ešte niekedy byť zvolená tak by nepodporili dohodu v prvom kole a chceli niečo na oplátku, ale asi majú dosť…Podporili by referendum, protesty… a nechali by sa vyštvať z vlády…Ale toto je koniec…

 2. TiCs  - dňa 11. 02. 2022 o 08:27

  Nemám problém s exekučnou amnestiou, pokiaľ každý dlžník, ktorý príjme takúto pomoc, bude na dobu určitú (napr. 10 rokov), zbavený volebného práva.

  • Fredy  - dňa 12. 02. 2022 o 00:54

   Ako ľahko sa odpúšťajú cudzie dlhy! Nenapadlo tohto spasiteľa dlžníkov, že keď jednému odpustíme cudzí dlh, tak tým druhého okradneme? On je vlastne zlodej a podporovateľ zlodejiny!

   Ale čo by sme už očakávali od človeka s takýmto morálnym kreditom…

 3. Tony  - dňa 11. 02. 2022 o 07:44

  Kopec reci a nic k veci. Tento clovek je predsedom parlamentu?! To sme teda dopadli!

 4. Elstrom  - dňa 11. 02. 2022 o 07:22

  Tak niekto si nezodpovedne napožičiava lárom-fárom peniaze, ktoré nevie vrátiť a tí čo žijú zodpovedne a tvrdo pracujú, sa im majú na to skladať len preto, že si z toho Vexlosex urobil politickú agendu?

  Štandard okatou podporou tohto sexuálneho maniaka a mafiána stráca akýkoľvek kredit a potvrdzuje, spolu s okatou podporou kágébáka Putina, že osadenstvo Štandardu je buď na výplatnej páske Putina a/alebo sú to ľudia na úrovni čitateľov Zeme a veku či Hlavných správ.

  • DD  - dňa 11. 02. 2022 o 09:37

   Ja by som uvažoval pri Vašom pohľade na vec, začať čítať iný denník možno N, ušetríte si možno aspoň zdravie.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.