5 komentárov

 1. marian.i.fabian  - dňa 09. 02. 2022 o 16:34

  Nechcelo sa mi čítať zdrojové texty, ani som nemal čas. Takto zjednodušené, nič nehovoriace výsledky prieskumu, aspoň prepis otázok prieskumu, keď už nie pokus hľadania odpovede prečo? – tento článok len zaberá priestor.

 2. DD  - dňa 08. 02. 2022 o 23:58

  Turistický ruch spraví tiež svoje a k nám veľa Eú turistov nepríde, kúpele chátrajú… Nenosia peniaze ani nevytvárajú vzťahy. Peniaze sem idú na projekty, ktoré ani nechceme , alebo z nich schudobnieme, takže výsledok bude o rok horší ak … Alex v podstate zhrnul to podstatné.

 3. Mária  - dňa 08. 02. 2022 o 18:48

  Za výsledok tohto prieskumu nesú veľkú zodpovednosť vládni predstavitelia bývalých vlád a aj súčasnej pre svoje rozhodnutia v ekonomických , sociálnych a iných otázkach. Žiadna podpora školstva, vedy a technického rozvoja. Slováci oprávnene vnímajú EU ako vinníka za to, že nám tu zriadili montážne dielne (napr. automobilky), vykrádajú našu inteligenciu (odchody kvalifikovaných ľudí za lepším platom, odchody vysokoškolákov) a zaplavujú nás nekvalitnými potravinami, ničia konkurencieshopnosť našich výrobcov a producentov potravín.

  • Kamen  - dňa 08. 02. 2022 o 19:03

   Tupi slovaci si inteligenciu vyhanaju sami, za posledne roky bolo tych prikladov milion

 4. Alex  - dňa 08. 02. 2022 o 13:27

  Je comu sa cudovat, ked kazdy normalny clovek vidi, ako v EU riesia ideologicke pakoviny (prava lbgt, utecencov, „zelena“ energia, brojenie proti Rusku, atd.) namiesto toho, aby sa upriamili na realne problemy svojich obcanov?

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.