4 komentáre

 1. zberateľ  - dňa 31. 01. 2022 o 09:17

  Zbojník a zloduch vždy uvažuje ako zbojník a zloduch. Rusko nedokázalo nikdy v dejinách byť kooperatívne. Hlavným motívom jeho vládcov bolo vždy ovládnuť iných, ukradnúť iným. Aj preto sa dnes správa ako zbojník. Oplan Putin potrebuje vrátiť čas do rokov pred 1989 a vládnuť ako vtedajší bolševici.
  Jeho mopslík Lavrov včera vyhlásil, že Západ musí uznať zákonné práva Ruska na vnímanie bezpečnosti. Tzn. opäť rozhodovať aj o Slovensku.

  Modré očí Ivan. Daj si vodku a choď na Sibír.

  • Liptak  - dňa 31. 01. 2022 o 22:47

   A to máš z manuálu, alebo nebodaj z vlastnej hlavy?

 2. Mengistu  - dňa 30. 01. 2022 o 18:03

  Janka Bitto Ciganikova…akosi dlho o nej nebolo pocut, uz som sa zacal obavat, ci sa jej dobre vodi…a hla, okrem odbornicky na zdravotnictvo sa z nej stala aj odbornicka na geopolitiku, no ten Sulik a Korcok z nej musia mat radost

 3. DD  - dňa 30. 01. 2022 o 17:05

  Z týchto diskusných relácií človek príliš nezmudrie… Tak či tak by ma zaujímalo, ktoré krajiny , štáty či národy, podľa pani Bittó, boli z histórie známe, že neboli agresorom.
  Inak manévre ruských vojsk na hraniciach s Rakúskom-Uhorskom bez plného vedomia cára predchádzali Prvej svetovej vojne a poslúžili v istej miere ako zámienka pre jej vyhlásenie Rusku. ( Náměsíčníci, Clark)

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.