3 komentáre

 1. Markus  - dňa 15. 01. 2022 o 22:22

  V slovenskej politike je už toľko bizarnosti a vyjadrení, že ak náhodou jeden deň chýba – čo sa veľmi často nestáva, je to pre občanov ako výhra, balzam. Pani Remišová v tomto nemá v parlamente a vo vláde konkurenciu. Často mám dojem, že sa rada v týchto „zmysluplnostiach“ predbieha so sebou samou.

 2. Peter  - dňa 15. 01. 2022 o 10:33

  Žilinkova cesta do Ruska a podpis zmluvy s človekom zo sankčného zoznamu EÚ sú politicky nanajvýš problematické. Splietať v tejto súvislosti čosi o prokurátorskej disciplinárnej zodpovednosti, však svedčí akurát o tom, že pani Remišová nevie, o čom hovorí. Čo je u nej napokon štandard.

  • DD  - dňa 16. 01. 2022 o 00:27

   V piatok bola , keď ma zrak a sluch nešálili tlačová konferencia ministra hospodárstva k téme kúpele Sliač, nie že by na Slovensku nebolo dostatok zanedbaných kúpeľných miest. Len zásadná otázka znie pre koho sa tie kúpele majú rekonštruovať ak by sa to udialo? Podľa obrannej zmluvy…, ktorú napadol Žilinka, nemusia vojaci USA platiť prenájom… Zaujímavé je, že ministerka pre informatizáciu sa vyjadruje k tomu koho by mali disciplinárne stíhať a kráľ je pred ľudom pri tom úplne nahý tvrdiac, že má len nové šaty… To nepohoršuje…

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.