6 komentárov

 1. herby  - dňa 15. 01. 2022 o 10:40

  Načim začať byť menej otvorenou spoločnosťou. Čo takto keby prešiel (ústavný) zákon o dobročinnosti, v ktorom by povedalo, že organizácie poskytujúce pomoc ľuďom (na rozdiel od tých čo riešia napr. životné prostredie alebo kultúrne dedičstvo) by mohli prijímať prostriedky výhradne len od slovenských občanov, slovenských registrovaných cirkví a štátu? Soros by samozrejme začal posielať peniaze teplomilným starokatolíkom, ale aspoň by bolo jasno. 🙂

 2. Helena Marková  - dňa 14. 01. 2022 o 09:28

  Problémom je podľa mňa Heger. Ako premiér nie je „ani ryba ani rak“. Celú záležitosť mohol stopnúť v zárodku, ale prečo by išiel do konfliktu, však ?

 3. Teofil  - dňa 14. 01. 2022 o 05:40

  Konečne Kresťanská únia dala o sebe vedieť. Je však nepochopiteľné, ako mohla koalícia a najmä OĽaNO dopustiť, že na čelo migračného úradu sa dostal ultraliberál od Soroša. To je jednoducho škandál!

 4. DD  - dňa 13. 01. 2022 o 20:50

  Francúzsko sa z politiky zľučovania rodín nevie vymotať desaťročia, stále sa objaví nejaký bratranec, bratranec bratranca atď, v Británii si dávajú dovážať manželky. Je to cesta do záhuby… Tak sa zdá, že sa tu bojuje o hlasy PS ostošesť a slovo konzervatívny naberá význam progresívny a protimigračný je promigračný… Vo Francúzsku je vyše 700 No Go zón tam by sa mali ísť pozrieť. A máme tiež hranice na východe… Renaud Camus by im vedel povedať o tejto ideólogii… viac. Chceme byť cudzincami vo vlastnej krajine?

 5. halo  - dňa 13. 01. 2022 o 20:34

  Tak tu mnohi ludia dostavaju minimalku alebo ako invalidny dochodok sumu pod zivotnym minimom a nikto sa nestara, ale cudzincom dame hned 3 nasobok, vidiet, ze tito „otvoreni“ ludia ziju vo svojej virtualnej bubline a s realitou nemaju nic spolocneho…

 6. Mária  - dňa 13. 01. 2022 o 17:37

  P. Záborská ma správny náhľad, že finančná či iná podpora pre cudzincov nesmie presiahnuť podporu pre občanov Slovenskej republiky. V prvom rade treba pomáhať našim občanom v núdzi a naozaj je dosť. Dokedy sa budeme pozerať na biedne osady úplne chudobných biednych občanov v SR. Tam treba pomáhať.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.