4 komentáre

 1. Mária  - dňa 17. 12. 2021 o 22:35

  Rusi sú ešte mierni a požadujú len to, čo je rozumné. Veď to bolo NATO, čo posledné desaťročia rozpútavalo vojny po celom svete a zostali po vojnách NATO rozvrátené krajiny Blízkeho východu, Irak a Afganistan.

 2. majokolejak  - dňa 17. 12. 2021 o 20:31

  Dufam ze slovensky progresivny minister zahranicnych veci schvali prenajom na neurcitu dobu pre Sliac a Malacky aby sme ani nesmeli sa vyjadrit k tomu co tam americani navlacia, tak ako to navrhuju americania. Korcok mlci, dufam ze sa z neho nestane druhy Bilsk, ktory k nam pozve cudzie vojska na neurcitu dobu bez moznosti ovplyvnovat co tu budu stvarat. Takto sme tu mali 23 rokov Rusov. Teraz to budu Amici?

 3. volk  - dňa 17. 12. 2021 o 18:04

  Sú to nevyvrátiteľne dobré návrhy, ktorých prijatie by bolo obrovským krokom k znižovaniu napätia medzi jadrovými veľmocami!

  • Romata  - dňa 17. 12. 2021 o 18:42

   Tradicne suhlas. Len na doplnenie. Ktora krajina by sa len prizerala, ako pre neho nepriatelska aliancia, do ktorej ju neprizvali, a ktora po rozpade varsava paktu ustami vtedajsieho US prezidenta vyhlasila, ze sa nebude rozsirovat na vychod, bude sa len prizerat, ako byvale zvazove republiky spolu s vojskami tejto aliancie stupnuju napatie pobliz hranic s ich krajinou?

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.