7 komentárov

 1. Lan Renna  - dňa 09. 12. 2021 o 11:55

  Voľakedy sme poddôstojníkom a dôstojníkom na vojne vraveli: GUMA, pretože konali ako keby mali mozgy vygumované. Neviem, čo si mám o tomto všetkom myslieť. Páni i dámy vo vláde i v parlamente asi nemajú rodiny, tak vymýšľajú totalitné móresy. Nech žije totalita! Nemajme však strach, Pán Boh si všetkých nájde.

 2. Martin  - dňa 08. 12. 2021 o 22:28

  Škaredé veci robia “elity” spoločnosti. Kto ich zastaví? Naše deti degenerujú.

 3. mkw  - dňa 08. 12. 2021 o 21:13

  Okej, oni to fakt prezenu, to je jedno na co sa da pri tej bande spolahnut. Muozem ich okaslat. Nastastie aj vaecsina policajtov ich uz ma v zuboch.

 4. DD  - dňa 08. 12. 2021 o 20:29

  Môže zaočkovaný v domácnosti s pozitívnou osobou môže chodiť do práce? Môže sa chodiť do kostola už aj, ale náboženské sviatky sa slávia v kruhu rodiny a blízkych. Do obchodu sa nakupovať ísť môže iba OP samozrejme. Do autobusu iba OTP samozrejme. Rodina bola nepriateľom komunizmu, rodiny boli jediným miestom, kde sa dalo hovoriť otvorene… Prečo nerozdeliť rodiny rovno všetky a rovno na vianoce…? Je predsa núdzový stav. Lockdown je pred vianocami načo? Očkovanie je jediná cesta k čomu?

 5. Michall  - dňa 08. 12. 2021 o 18:03

  Potom sa cuduju ked sa ludia utiekaju ku konspiracnym teoriam, ktore sa bohuzial stavaju coraz castejsie realitou. To ze oni vytvaraju dusno este neznamena, ze sa musime postvat navzajom proti sebe a zaviest si tu prvky nejakeho neprijemneho rezimu. Ockovani ci neockovani, testovani, ci prekonani, liberalni ci konzervativni, majme sa radi navzajom! Potom to bude fungovat a bude tu radost zit.

 6. majokolejak  - dňa 08. 12. 2021 o 17:03

  To je uz komunizmus verzia 2. Verzia 1 nas zatvorila v state, tym ze natiahla ostnate droty a vypustila vlciakov. Ale ztretavat sme sa mohli. Aj ked pred niektorymi domami stala budka s STB-akmi ktori mali dialkove mikrofony, aby vedeli o com sa dotycny knaz rozprava, kto ho navstivil. Dnes posilnime hliadky na hraniciach okresov, a tomu kto sa pojde prejst aby zil zdravo toho pokutujeme. Liberalna diktatura.

 7. Liptak  - dňa 08. 12. 2021 o 16:56

  Tak to si píšte, aby sme sa nemohli na Vianoce stretnuť.Lengvarskému k úpnemu demaskovaniu zostáva uz len zakázať používať označenie “ Vianocné“ a kvôli inklúzii ich premenovať na sviatky zimy.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.