3 komentáre

 1. Peter_  - dňa 13. 11. 2021 o 12:49

  Pridám aj ja svoj názor, ktorý som už prezentoval v inej podobe.
  Zákon mal dobrý cieľ, problémom bola okrem iného nedostatočná ochota ho „zaobchodovať“ , lebo aj o tom je politika.
  Možno keby si bola KÚ vybrala inú osobu ako predkladateľa, bolo by to minimálne prebehlo bez argumentov o a proti pani Záborskej, ktoré sú dlhodobo a opakovane známe.
  PS: aj taký M. Kuffa tu bol dlho na „výslní“, kým pochopil, že chtiac-nechtiac prispieva k polarizácii a stiahol sa do úzadia

 2. Teofil  - dňa 13. 11. 2021 o 09:45

  Vynikajúci komentár!
  Kresťanská únia urobila chybu už pri predložení návrhu, keď mala prísť s ambicióznejšími požiadavkami, aby z nich mohla následne zľavovať. Takto bol už úvodný návrh tak slabý, že keby v čomkoľvek z neho upustili, už by nezostalo nič.
  Je nepochopiteľné, že hlasovali za „reformu“ nemocníc či národných parkov, keď sa k nim koalícia otočila chrbtom.
  Ale najväčším sklamaním je Heger. To, ako nadbieha liberálom, ako sa nimi obklopuje a nechá si od nich „radiť“, to je neuveriteľné.

 3. volk  - dňa 12. 11. 2021 o 14:06

  Výborne! Teraz je, myslím správny čas venovať sa otázke kresťanskej demokracie na Slovensku od základu a Štandard by sa tomu mal venovať dlhodobejšie. Kresťanská únia žiadna politická strana nie je.A kto by tam robil politiku? Dnes treba v politike za presadzovanie hodnôt,ktoré vyznávam predovšetkým bojovať! KÚ je pokus,možno s dobrým úmyslom,ktorý nevyšiel.Aktuálne najvyšším cieľom musí byť zjednotenie slovenskej kresťanskej demokracie . Veru tak.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.