3 komentáre

  1. Mária  - dňa 09. 11. 2021 o 19:49

    Nuž treba sa pozrieť na to, prečo konzílium odborníkov žiada dôslednú kontrolu existujúcich opatrení a prísnejšie opatrenia v okresoch s najväčšou incidenciou ochorenia Covid. Dôvod je ten, že občania Slovenska NEDODRŽIAVAJÚ existujúce odporúčania a opatrenia k tomu, aby seba a druhých ľudí chránili pred ochorením. Zdá sa mi, že väčšina ľudí sa správajú veľmi bezohľadne, nedodržiavajú nič. To oni robia totalitu na všetkých slušných a ohľaduplných ľudí, ktorí dodržiavajú nastavené pravidlá.

  2. mkw  - dňa 09. 11. 2021 o 17:27

    V ktorom okamziku to uz nazveme totalita a dokedy to budu len „opatrenia“? Zatial mi len zakazuju vstup. Casom mi nepochybne zakazu aj vystup – lebo muozu.

  3. majokolejak  - dňa 09. 11. 2021 o 14:06

    Este ze vlada trochu ustala tlak tkz. odbornikov. Vo Svedsku nie su ziadne pokuty ani prikazy na ockovanie a covid tam konci. Je pravda ze pred letom sa tam dalo zaockovat vela ludi, lebo codid sa drzal na strednej urovni dlhsi cas. Ale nie su tam povinne ruska, iba ciste ruky, rozostupy a komu to ide pracuje z domu. Boli obmedzenia 1,5 metra rostup stolov v restauraciach. Deti chodia cely rok a pol covidu vsetky do skoly. Tu je tkz. makky lockdown, teda kopec obmedzeni a covid rastie.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.