3 komentáre

 1. Čuhár Fero  - dňa 03. 11. 2021 o 14:02

  K Jurijovmu komentáru: Slušnosť je základná hodnota každej kultúry. Jedenkrát organizátori tohto hnutia vybrali názov Za slušné Slovensko tak ich to zaväzuje vo všetkom čo robia. Slušnosť nemožno zneužiť len na chvíľkový boj podľa akútnej potreby, aj keď táto je kritická. Alebo zakaždým ohlásiť tému v ktorej budem slušný a všetko ostatné mi je ukradnuté?Slušnosť je univerzálna hodnota každej kutúrnej civilizácie ak nie sú schopný to rešpektovať nech si vyberú iné slovo napríklad… Progresívne S

 2. Jurij  - dňa 03. 11. 2021 o 11:47

  Hlúposť. Za Slušné Slovensko nebolo o kultúrnych otázkach. Rovnako ako sa tam neozývali hlasy za LGBT blbosti(hoci tam boli tlaky), rovnako tam neboli ani výzvy za zákaz potratov. To boli jednoducho protesty proti vtedajšej garnitúre, ktorá mimochodom, ani o malilinký kúsok nezlepšila situáciu nenarodeného dieťaťa.

  Farská vyjadrila svoj názor. Nič viac. Nehovorí v mene ZSS. Spájať to je hlúposť resp. veľmi zavádzajúce.

 3. Teofil  - dňa 03. 11. 2021 o 10:52

  Týmto nehoráznym článkom slečny farskej sa naplno ukázalo, za aké „hodnoty“ boli protesty Za slušné Slovensko.
  Áno, existovali viaceré náznaky, že toto hnutie a najmä jeho organizátori, nie je celkom v poriadku – cenzúra vystúpenia Juraja Šústa, prorocká kritika otca Kuffu, ale aj výber rečníkov spomedzi takých extrémistov ako Stanke. Ale teraz to Farská napísala otvorene a už si predtým nikto nemôže zakrývať oči. Všetci, čo protestovali za údajne slušné Slovensko sa ukázali ako užitoční idioti.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.