9 komentárov

 1. [email protected]  - dňa 21. 10. 2021 o 11:53

  Oprava “za hranicou pochopu a bazálnej logiky”. Dodatok: nehovoriac o tom že média pozorne sledujú modelingové začiatky dcéry p prezidentky práve preto že je jej dcéra čo vidno už hádam rok z titulkov a nikto v konzervatívnom DŠ k tomuto nevie nič zmysluplne napísať. Naozaj tam neviem zahrnúť to čo sa tu objavilo z pera T Dugovica. Prepásli ste príležitosť mlčať

 2. [email protected]  - dňa 21. 10. 2021 o 11:49

  Nerozumiem ako môže byt neutrálna informácia považovaná za kritiku nebodaj za podvrhnutie dievčiny verejnosti. Už dlhšie tvrdím že najšialenejším prvkom nášho systému presadzovania práva ako sa tomu najnovšie nadáva je práve policajný zbor ktorý sa dávno premenil na pobočku progresívnych organizácii ale tentokrát to už je za hranicami pochopí s bazálne logiky. Že aj DS vyvodí zlý úmysel z toho že dcéra p prezidentky má veľké znamienko na tvári je na hranici zrušenia predplatného.

 3. Barunka  - dňa 20. 10. 2021 o 18:59

  Hystéria nočníka a smetiarov je smiešna a priehľadná,ale polícia svojim fejsbúčikovým servilným grckom,to zaklincovala.

 4. volk  - dňa 20. 10. 2021 o 17:16

  K takejto „téme“ zvyknem prečítať max. 2 články a dosť. K jej spracovaniu pánom Dugovičom sa nebudem vyjadrovať,len chcem poprosiť šéfredaktora,aby dal pozor a takéto a podobné „témy“ nám sem servíroval s citom pre kvantitu,lebo sa mu to zvrhne na nejaký „čas“ alebo „plusku“!
  Ale keď už reagujem. Skutočne negatívne ma zasiahla policajná reakcia. A rozmýšľam čo mohlo primäť toho človeka čo má na starosti policajný fejsbúk k takýmto formuláciám. Hrozné.

 5. halo  - dňa 20. 10. 2021 o 17:10

  no neviem, dievca je dospele a verejne sa dobrovolne prezentuje – tzn. moze byt podrobene verejnej kritike, ci deti prezidentky maju protekciu??

 6. Samuel Mikláš  - dňa 20. 10. 2021 o 16:32

  „príspevok môže mať v zásade viacero interpretácií, pričom za hlavné možno považovať nasledovné tri“

  To hovori skor nieco o autorovi clanku, nie o Tarabovi a jeho vete.

 7. gotroch  - dňa 20. 10. 2021 o 15:51

  A mozno by stala za to aj analyza neferovosti kariery/pristupu do medii v porovnani dieta obycajnych ludi versus dieta znamych ludi. Lebo neferovosti muz/zena cierny/biely sa masivne riesia, vylenuju sa velke peniaze na granty a pod… ze je medzi detmi nerovnost akosi nikoho nezaujima.

 8. gotroch  - dňa 20. 10. 2021 o 15:49

  Aka je analogia hypotetickeho „smiesneho vyrazu tvare“? Autor clanku naznacuje, ze mlada Caputova je smiesna? Skareda? Nechapem, prosim o vysvetlenie. Skor by bolo vhodne aby autor rozobral vhodnost (progresivnej?) vychovy, ktora vedie k svetu modelingu (drogy, pedofilia, sexualne zneuzivanie, anorexia, nevhodne vychudnute vzory pre dievcata a zeny, nevkus, ponizovanie a neucta zenam: modelka=vesiak, kus masa na predvadzanie).

 9. gotroch  - dňa 20. 10. 2021 o 15:45

  “ syna, ako sa hokejovom zápase potkýna so smiešnym výrazom na tvári a k tomu uviedla, že „po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku nového top hokejistu“.

  Je cudne vidiet DS na strane prezidentky. Vyssie prirovnanie je absolutne mimo. Mlada slecna sa PREDVADZALA na mole, nebola odfotena potajme ani v ziadnom nevhodnom okamihu. Molo to je to vyvysene miesto, ktore je vyvysene preto aby bolo lepsie vidiet. Modla prehladiaka je UKAZOVANIE SA, kde sa ocakava pozeranie a fotenie.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.