6 komentárov

 1. Barunka  - dňa 20. 10. 2021 o 18:46

  Výborné otázky,len tie odpovede…..Čo je toto za ženu?

 2. herby  - dňa 20. 10. 2021 o 17:00

  Všetko napísané beriem, všetci čo sledujeme americkú politiku vieme o čo ide, ale ten tón pani Cigánikovú nepresvedčí. Ak je naozaj otvorená nejakým vedeckým argumentom, tak podľa mňa jeden z tých, čo by sa mali opakovať, je ten, že plod nielenže cíti bolesť, ale cíti ju omnoho silnejšie, lebo ešte nemá vyvinuté inhibičné súčasti. A reaguje na ňu. Ale link nedodám, len viem, že sa to okolo mňa pred rokmi obtrelo, ale pamätám si to doteraz. Plus samozrejme všetky čo ukazujú prítomnosť vedomia.

 3. gotroch  - dňa 20. 10. 2021 o 15:35

  Dobre ste zatlacili vedou, skoda, ze ste nezatlacili viac. Toto im treba obuchavat o hlavu, stale a dookola. Moderna veda -genetika a biologia – bez akychkolvek pochybnosti tvrdi, ze umely potrat je zabitie cloveka. Ciganikova a jej podobni su ako stredoveky tmari, ktori odmietaju vedu, lebo sa im nehodi. Aj to s tym 24tyzdnom bol dobry argument, mozno bolo potrebne viac tlacit na pilu. Inak fajn, „lebo je to spolocenska dohoda“ bol v podstate jej posledny argument.

 4. halo  - dňa 20. 10. 2021 o 14:50

  Niet sa co cudovat, ked progresivci a liberali siria anti-vedecke nezmysly, ze tu mame tolko konspiracnych webov…

 5. halo  - dňa 20. 10. 2021 o 14:49

  Pani ciganikova, tvrdit, ze dieta 12 tyzdni tehotenstva nie je dieta je holy anti-vedecky nezmysel, v momente ked ma kompletnu geneticku informaciu je to clovek, preco sa ucime vyvojove stadia cloveka, nie vyvojve stadia plodu vsakze. Aby to pochopili aj taky egoisti ako vy tak vam poviem priklad, objednate si auto v zavode, kde vyrabaju jedinecne auta, ten zavod vybuchne aj s vasim autom, ktore bolo prave v zaciatocnom stadiu vyroby, co poviete, ze vam nebolo dodane auto alebo podvozok?

 6. Imrich Spisak  - dňa 20. 10. 2021 o 13:33

  Jeden kazateľ z USA prirovnával Hillary Clintonovú k starozákonnej Jezábeľ, ktorá vo vtedajšom Izraeli prenasledovala Božích prorokov a presadzovala falošných Bohov ako Baal alebo Moloch, ktorým boli obetované zversky malé deti ako krvavá obeť.

  Hillary to robí z snahy o údajnú „slobodu“ pre ženy, ale išlo s falošnú „slobodu“ vraždiť deti potratmi bez obmedzení až do 9 mesiaca.

  Podobne pomýlená je u nás p. Cigániková, ktorá stále nechápe, že ľudský života začína počatím a potrat je vražda.

Diskusie sú otvorené len predplatiteľom.
Predplaťte si nás tu  alebo sa prihláste.